11

Re: Rekonstrukce nádraží

Díky za info, i když mně tedy přišlo že na perónech chybí už pár týdnů. No uvidíme.

12 Naposledy upravil: LÍDA (23.11.2010 23:16:33)

Re: Rekonstrukce nádraží

Michal Fokt napsal:

Díky za info, i když mně tedy přišlo že na perónech chybí už pár týdnů. No uvidíme.

Taky jsem si všimla, v "hale" nejsou od té doby co se rekonstuuje, na perónu co se natírali sloupy atd. Ovšem všimla jsem si že dnes už v "hale" dvě byly - spal na nich ráno nějaký bezdomovec hmm

13

Re: Rekonstrukce nádraží

možná proto zmizely, aby tam ti bezdomovci nebyli wink

14

Re: Rekonstrukce nádraží

Michal Fokt napsal:

možná proto zmizely, aby tam ti bezdomovci nebyli wink

To je myslím nejlepší řešení... pro ně smile
Ale jak už to bývá, jen se řeklo že bude zima a vlaky už začínají mít spoždění.. a kolikrát by si člověk i na chvíli sedl smile

Řešení vidím v lavičkách co mají třeba v Kolíně - jsou "dělené", nelze si tam lehnout smile Ovšem chápu že by to byly náklady navíc..

15

Re: Rekonstrukce nádraží

to je právě to, že to jednodušší řešení zasáhne nejen ty bezdomovce, ale i ostatní lidi, kteří třeba když jim ujede vlak, si nemají kam sednout...

16

Re: Rekonstrukce nádraží

myslela jsem,že by se v rámci rekonstrukce nádraží býval mohl udělat i bezbariérový přístup k perónům.Takové maminky s kočárky to opravdu nemají lehké....Když musejí buďto dřít kočárky po schodech,nebo jít se strachem přez koleje.A ještě když k tomu mají třeba větší,již chodící dítě.......

17

Re: Rekonstrukce nádraží

Dobrý den,
odpověď naleznete mj. na adrese http://binko.wz.cz/2010-4.pdf Zřízení bezbariérových přístupů na nástupiště je součástí investiční akce prodloužení podchodu. Černý Petr je nyní na vlastníkovi SŽDC, s.o., viz diskuse i v jiných vláknech tohoto fóra.

18

Re: Rekonstrukce nádraží

Zhotovení podchodu pana starostu nikterak nezajímá,protože v této lokalitě nebydlí a raději shazuje odpovědnost na dráhy.že se mělo město údajně finančně podílet na této stavbě,tak raději napsal,že dráhy na to nechtějí poskytnout peníze.Ale je to na dobré cestě,protože se zdá,že občané škvárovny se na tuto stavbu asi složí,jelikož už začal výběr peněz prostřednictvím PČR od občanů,kteří chodí na škvárovnu přes koleje.Naštěstí nejsem mezi postiženými,jen jsem chtěl tímto poděkovat za vzornou péči zastupitelstva o svoje občany