41

Re: Pokutování lidí na nádraží

Frankovka napsal:
ixtan napsal:

Jasně podle pana Binka jsou dána pravidla ............,jak kde a jak pro koho. Já to vidím tak, že je v našem státě takovej binec, že to ani není možný. A Vy tady mluvíte o pravidlech ??? Člověk by tady z té diskuze zvracel......

Ano, zbav se flustrace !

Když už, tak FRUSTRACE FRANKOVKO !
Ale jinak jsi mě opravdu poučila .....

42

Re: Pokutování lidí na nádraží

ixtan napsal:
Frankovka napsal:
ixtan napsal:

Jasně podle pana Binka jsou dána pravidla ............,jak kde a jak pro koho. Já to vidím tak, že je v našem státě takovej binec, že to ani není možný. A Vy tady mluvíte o pravidlech ??? Člověk by tady z té diskuze zvracel......

Ano, zbav se flustrace !

Když už, tak FRUSTRACE FRANKOVKO !
Ale jinak jsi mě opravdu poučila .....

:-D Díky za opravu.

43

Re: Pokutování lidí na nádraží

A) Nebrečím kvůli pokutám, brečím proto, že chci podchod nebo cestu z nádraží na Škvárovnu.
B) Jsem rád, že i pan Nekolný poděkoval panu Binkovi za statistiky a uznal, že k tomu netřeba komentáře. Jasně v tom vidím brzké zahájení prací na podchodu.
C) Ještě bych rád požádal švagrovou Pilátovou, aby přečetla, co udělali nezletilí ...
D) Velice by mne zajímalo, kdo si reportáž v regionálním zpravodajství, na kterou jsem se zájmem pohleděl, objednal. Vzhledem k tomu, že jsem v ČT pracoval, tak vím, že takováto zpravodajství a místa natáčení se nevybírají náhodou.

Mám totiž pocit, že znovuotevření problému podchodu spustilo lavinu různých náhodných akcí. Návštěv PČR, TV a Bůh ví, co bude následovat. Pan Binko a jeho přátelé mne asi nebudou mít rádi, ale z jeho příspěvků na tomto fóru mám nehynoucí dojem, že byl zvolen spíše do zastupitelstva ČD a SŽDC. Ale možná, že jsem pouze frustrovaný, zapšklý a nechápající.

Každopádně mám pravidla jasně dána.

Born stupid? Try again!