1

Téma: Výzdoba podchodu nádr...

... líbím se mi :-)  Ráno pří cetě do prác, hned mám lepší náladu. Dobrý nápad. Díky.

2

Re: Výzdoba podchodu nádr...

akorát že cestou nahoru po schodech na 3.nástupiště už přibyl na zeď nějaký graffiti tag sad

3

Re: Výzdoba podchodu nádr...

Jen škoda, že nikdo nemyslel na nás, maminky s kočárkama...:( Je to docela dřina tahat kočár ze schodů, do schodů..A přes koleje se bojím,a myslím, že nejsem sama..

4

Re: Výzdoba podchodu nádr...

bublais napsal:

Jen škoda, že nikdo nemyslel na nás, maminky s kočárkama...:( Je to docela dřina tahat kočár ze schodů, do schodů..A přes koleje se bojím,a myslím, že nejsem sama..

Souhlasím s Váma !

Na nádraží jde spíš o opravu havarijního stavu, o rekonstrukci nádraží 21. století se nedá mluvit ani náhodou. Promarněná šance.

5

Re: Výzdoba podchodu nádr...

Ještě bych navrhl umístění plošiny pro vozíčkáře na schodech v podchodu, to by určitě u moderního nádraží chybět nemělo...

6

Re: Výzdoba podchodu nádr...

Frankovka napsal:
bublais napsal:

Jen škoda, že nikdo nemyslel na nás, maminky s kočárkama...:( Je to docela dřina tahat kočár ze schodů, do schodů..A přes koleje se bojím,a myslím, že nejsem sama..

Souhlasím s Váma !

Na nádraží jde spíš o opravu havarijního stavu, o rekonstrukci nádraží 21. století se nedá mluvit ani náhodou. Promarněná šance.

jsem ráda, že jsme se shodly!:)

7

Re: Výzdoba podchodu nádr...

Musím se připojit k pochvale nápadu, vyzdobit podchod těmi kresbami. Je to nápadité, ukazuje to město i jeho okolí, cestování, fakt hned po ránu lepší nálada. Můj obdiv patří tomu, kdo to maluje v tom průvanu. smile  smile

Re: Výzdoba podchodu nádr...

custom napsal:

Musím se připojit k pochvale nápadu, vyzdobit podchod těmi kresbami. Je to nápadité, ukazuje to město i jeho okolí, cestování, fakt hned po ránu lepší nálada. Můj obdiv patří tomu, kdo to maluje v tom průvanu. smile  smile

Poděkování patří dětem a učitelkám ze ZŠ Tyršova, fakt pěkné

9

Re: Výzdoba podchodu nádr...

Moc se těším, až budu moci vyzdobit podchod pod tratí na Škvárovnu.

Born stupid? Try again!