1

Téma: nemocnice

opravdu nehezky se bloguje o č.b. nemocnici :-(

http://kapal.blog.idnes.cz/c/154568/Zdr … hyeny.html

2

Re: nemocnice

Velká škoda, že to paní "nerozmázla" dál.

3 Naposledy upravil: bublais (11.10.2010 08:24:12)

Re: nemocnice

Ani se jí nedivím-
Můj 1,5 letý syn měl před půl rokem úraz, spadl hlavou na topení (nikoli naší nedbalostí) Úraz nevypadal moc dobře, na čele se mu udělala obrovská boule, naštěstí bez tržné rány.Okamžitě jsme ho vzali a jeli do Českobrodské nemocnice,kde však doktor byl naprosto neochotný, se na syna jen podívat, prý není žádná "pohotovost" a že si sem nemůžem jen tak přijít, že nemají rentgen a se slovy cituji " Mě to dítě nespadlo, můj problém to není" nás odmítl. Prý si máme na vlastní náklady odvézt syna do Kolína, že ani sanitka by nepřijela.Přítel na něj křičel, že neví, zda syn vůbec cestu může přežít, (byli jsme oba dost v šoku) a on, že to není jeho věc.

Nakonec synovi namazal na bouli heparinovou mast a rozloučil se. V Kolíně byli neskutečně ochotní, okamžitě synovi udělali rtg, a přijali nás na sledování..

Chápu, že Č.B. nemocnice se specializuje pouze na dospělé, resp. na seniory, ale přeci by ho nějaký kodex, nebo svědomí mělo donutit se o dítě postarat.

DO Č.B. NEMOCNICE ANI S KŘEČKEM

4

Re: nemocnice

Ovšem v té diskuzi pod tím článkem převládají zdá se spíš nesouhlasné reakce. I když má asi i vliv to, kdo Idnes čte.