1

Téma: Nevyzadana e-mailova sdeleni z mestskeho uradu

Zdravim vespolek,
posledni dobou se mi ve schrance zacinaji mnozit nevyzadana sdeleni od nekolny@cesbrod.cz.

Domnivam se, ze takoveto rozesilani by mohlo byt  v rozporu se zakonem c. 480/2004 Sb. (http://uoou.cz/uoou.aspx?menu=23&submenu=25), ktery urcuje jakym zpusobem lze tato sdeleni odesilat, jak ziskat souhlas a jake nalezitosti ma e-mail mit.

Nepamatuji si, ze bych kdy s touto e-mailovou adresou jednal ci daval vedomy souhlas s pouzitim me adresy k prijmu nevyzadanych sdeleni byt i pri registraci e-mailu.

Byl bych rad, kdyby odpovedne osoby prestaly vyuzivat databazi e-mailu slouzici k jinemu ucelu pro potreby mesta a zridili mailing-list, kam by se prihlasili ti, kdo chteji podobny SPAM prijimat.

Zadam timto o odstraneni z databaze mestskeho SPAM listu a ponechani me e-mailove adresy pouze ke komunikaci k zalezitostem na foru.

Dekuji.

2

Re: Nevyzadana e-mailova sdeleni z mestskeho uradu

Omlouvám se a Vaši adresu jsem již vymazal.

3

Re: Nevyzadana e-mailova sdeleni z mestskeho uradu

Pane Nekolný, také mi to od vás přišlo. Ne že by mi to vadilo (koneckonců mi už léta letoucí nějací cizinci stále nabízejí emailem Viagru atd.), ale v principu byste měl možná zareagovat jinak, než pouhým výmazem jednoho "kolegy", který se ozval, konkrétně JerryhoCB. Co takhle vyžádat si od lidí, kteří poskytly (ať již registrací zde, nebo jinak) své emailové adresy, jejich svolení se zasíláním reklamních či jiných, např. obecních sdělení?

Mějte pěkný den.

Jednoho dne se želvy naučí létat!

4

Re: Nevyzadana e-mailova sdeleni z mestskeho uradu

Vážený pane,
chceme zřídit regulérní informační maillist, do kterého se každý zájemce bude registrovat, takže podobné maily již nikomu z Vás chodit nebudou. Mým zájmem bude překlopit již existující seznam, všem zaslat upozornění, zda se zařazením souhlasí a v případě nesouhlasu či neodpovědi v určitém časovém horizontu tyto adresy z maillistu vymazat.
Hezký den i Vám