1

Téma: Rekonstrukce nádraží

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli opravy, které právě probíhají na nádraží, jsou již začátek slibované rekonstrukce? Máte informace o tom co bude součástí oprav? Jestli se bude opravovat pouze budova nebo se i konečně vybuduje slibovaný podchod na škvárovnu, autobusové nádraží, opraví se chodníky....

2

Re: Rekonstrukce nádraží

Již byla zahájena rekonstrukce výpravní budovy. Na téma nádraží a přednádraží jsem napsal članek do novin Náš region, tak jej zveřejním i na stránkách města.

3

Re: Rekonstrukce nádraží

Dobré poledne, chci se zeptat - ty úpravy na bývalé zahrádkářské kolonie v Klučovské ulici je příprava na to záchytné parkoviště, které mělo být spojeno s protaženým podchodem?

4

Re: Rekonstrukce nádraží

Není, ještě není rozhodnuto, zda se v této lokalitě bude záchytné parkoviště budovat.

5

Re: Rekonstrukce nádraží

Tak potom bych se chtěl tedy zeptat, zda o tom město něco ví, protože ta přední část těch pozemkům patří dle katastru městu...

6

Re: Rekonstrukce nádraží

Michal Fokt napsal:

Tak potom bych se chtěl tedy zeptat, zda o tom město něco ví, protože ta přední část těch pozemkům patří dle katastru městu...

Dobrý den,
úpravu pozemku provádějí Technické služby Český Brod. Tuto činnost si objednal Odbor správy majetku města ČB. Cílem je vyčistit pozemek od pneumatik, stavebního odpadu, bioodpadu, oplocení, dřeva a ostatního odpadu. Zůstane zde pouze oplocený pozemek, který využívá speciální škola.               V součinnosti bude pokračovat úprava pozemku ČD (nálety, apod.)

7

Re: Rekonstrukce nádraží

Aha, tak děkuji za info, já jen že jsme tuto lokalitu loni projednávali i na KŽP a dávali jsme ohledně jejího stavu podnět právě na OSMM, proto jsem se zarazil když jsem tam viděl ty úpravy. Tak jsem rád, že se něco v tom směru děje, i když se trochu divím že nám paní Čokrtová nedala vědět smile

Re: Rekonstrukce nádraží

Našel jsem bližší podrobnosti k rekonstrukci (v této fázi skoro končící) -  naleznete je na stránkách, jejichž autorem je Bc. Marek Binko: http://binko.wz.cz/2010-4.pdf (adresa webu: http://www.volny.cz/binko/).

9

Re: Rekonstrukce nádraží

Dobré poledne, chtěl bych se zeptat, neví někdo ze zdejších uživatelů, proč v rámci rekonstrukce nádraží zmizely z perónů a z haly všechny lavičky? Děkuji.

Re: Rekonstrukce nádraží

Michal Fokt napsal:

Dobré poledne, chtěl bych se zeptat, neví někdo ze zdejších uživatelů, proč v rámci rekonstrukce nádraží zmizely z perónů a z haly všechny lavičky? Děkuji.

Dobrý den,
lavičky byly vyneseny jen pro páteční oficiální ukončení rekonstrukce a čistě teoreticky zase poputují zpět....