11

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Nechtěl jsem to nikde zveřejňovat, ale byli jsme uklízet sníh už včera a zítra se bude organizovat další brigáda. Spíš nám šlo o práci jako takovou, než o nějakou show pro media.

12

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Tak v tom případě chválím a věřím že občané také smile

13

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Speedy_Gonzales napsal:

Dobrý den pane Fokt, Vaší tělesné kondici by ta lopata nebo hrablo také jistě vydatně prospěly... smile

big_smile big_smile tak tohle mne dosti pobavilo..........

Chtěl jsem se zeptat, kdy se bude uklízet Klučovská ulice - chodník z nádraží směr veterina?? Díky za odpověď.

14

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Já se nestačím divit kolik lidí mě v Brodě zřejmě zná, když vědí jak vypadám big_smile

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Mě by spíše zajímalo.... kde je pan ředitel Kruliš!!!!! že se tady nikde nechválí.. jak to všechno zvládají....

16

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

ceskobroskyobcan napsal:

Mě by spíše zajímalo.... kde je pan ředitel Kruliš!!!!! že se tady nikde nechválí.. jak to všechno zvládají....

Mě by zas zajímalo, vo co ti „ceskobrodskyobcane“ jde..?
To tak bývám, že v zimě padá sníh. Bohužel, letos je sněhu víc. Myslím, že v rámci svých možnosti TS dělají (doufám) maximum.

17 Naposledy upravil: zuzanice (13.01.2010 11:17:46)

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Dobrý den,

chtěla jsem zeptat jestli by mě i jiným maminkám mohli pánové ze zastupitelstva nebo pan ředitel tech. služeb poradit, jak máme jezdit po neuklizených chodnících s kočárkama?  Bohužel na nákup musíme a s dětmi do poradny taktéž.  Po silnici jet s kočárkem to si říká o malér. Ano některé chodníky jsou protažené, ale jen na šíři lopaty, kde sotva projde jeden člověk, natož dva proti sobě a už vůbec né kočárek. Nechci hanit tech. služby, věřím že dělají co mají, ale prostě to nestačí...
Má město už nějaký plán jak situaci co nejrychleji vyřešit?

děkuji za vaši odpověď

18

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

No musím říct že s šířkou chodníků to není lepší ani v Praze, park u Hlaváku je fakt lahůdka, takže bych řekl že se zaspalo celorepublikově a že v tom Brod není sám. Což ovšem nic nemění na tom že je to skutečně komplikace.

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

ceskobroskyobcan napsal:

Mě by spíše zajímalo.... kde je pan ředitel Kruliš!!!!! že se tady nikde nechválí.. jak to všechno zvládají....

Pane Jaroslave H. byl bych rád, aby jste se choval ve svých výrocích kultivovaněji,děkuji

20

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Pane inženýre, nechci se nikoho zastávat, ale v tomto případě platí "NEČIŇ DRUHÝM  TO, CO NECHCEŠ, ABY ONI ČINILI TOBĚ" viz. Vaše komentáře např. na adresu pana ředitele Duška...