31

Re: zastávka Zahrady

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

32

Re: zastávka Zahrady

V květnu 2009 jsem nastolil problém - autobusová zastávka Zahrady ve směru do Vrátkova. Diskuse tu poněkud sklouzla od problému (na zkapacitnění kolínské cesty a čištění říčky Šembery) a tak bych se, se zhoršujícícm se počasím, chtěl vrátit k původnímu tématu (viz můj příspěvek z 20.05.2009) a chtěl se dotázat odpovědných, zda čistě náhodou nechystají nějaké řešení, které by uživatele zastavky Zahrady nějak příjemně překvapilo. Mám na mysli nějaké upravení místa, kde se vystupuje tak, aby cestují vystupoval slušně a ne do rozbahněného příkopu. Pokud totiž nevystoupíte přímo do bahna příkopu, tak vás tam nažene rozjíždějící se autobus, který vzápětí zatáčí do Vrátkova a celkem logicky zadní náprava autobusu, opisující o dost menší poloměr zatáčky, vás tam nažene určitě. A myslím, že by to nepotřebovalo nic zásadního - jeden delší panel.

Takže otázka zní: Co vy na to? Co uděláte pro občany? Co uděláte pro návštěvníky města - turisty? Uděláte vůbec něco?

                                     Hezký den

33

Re: zastávka Zahrady

Zítra se tam s ředitelem technických služeb pojedeme podívat a pokusíme se vymyslet nějaké schůdné řešení.

34

Re: zastávka Zahrady

custom napsal:

V květnu 2009 jsem nastolil problém - autobusová zastávka Zahrady ve směru do Vrátkova. Diskuse tu poněkud sklouzla od problému (na zkapacitnění kolínské cesty a čištění říčky Šembery) a tak bych se, se zhoršujícícm se počasím, chtěl vrátit k původnímu tématu (viz můj příspěvek z 20.05.2009) a chtěl se dotázat odpovědných, zda čistě náhodou nechystají nějaké řešení, které by uživatele zastavky Zahrady nějak příjemně překvapilo. Mám na mysli nějaké upravení místa, kde se vystupuje tak, aby cestují vystupoval slušně a ne do rozbahněného příkopu. Pokud totiž nevystoupíte přímo do bahna příkopu, tak vás tam nažene rozjíždějící se autobus, který vzápětí zatáčí do Vrátkova a celkem logicky zadní náprava autobusu, opisující o dost menší poloměr zatáčky, vás tam nažene určitě. A myslím, že by to nepotřebovalo nic zásadního - jeden delší panel.

Takže otázka zní: Co vy na to? Co uděláte pro občany? Co uděláte pro návštěvníky města - turisty? Uděláte vůbec něco?

                                     Hezký den

Dobrý den,
co se týká problému zastávky nedaleko Zahrad.Dnes jsem byl na místě           s panem místostarostou, domluvili jsme se na několika věcech, které zde TS provedou.Položení panelu a částečné odvodnění nám přinese minimální náklady.Co se týká zastávky na druhé straně, jejíž části jsou rozbité.Určitě s tím něco provedeme, aby to bylo antivandalovské, ale aby zde občané nemuseli odolávat poryvům větru skrz rozbitou zastávku.Některé kroky jsem                   p. místostarostovi navrhnul.Hezký den

35

Re: zastávka Zahrady

To je bezva Miro - díky. Fakt je, že rozbitý přístřešek také místu na kráse nepřidá. Hezký den.

36

Re: zastávka Zahrady

custom napsal:

To je bezva Miro - díky. Fakt je, že rozbitý přístřešek také místu na kráse nepřidá. Hezký den.

Skutečně zastávka v Zahradech je "vizitkou". Každopádně se musí udělat tak, aby byla chráněna proti vandalům, zvláště, když je na odlehlém místě. Každopádně protější část zastávky začneme budovat zítra, panel máme určitě k dispozici.Hezkýden

37

Re: zastávka Zahrady

Miro, je to super.

38

Re: zastávka Zahrady

custom napsal:

Miro, je to super.

Dobrý den, možná by to chtělo ještě dát o jeden panel více a prodloužit délku na dvojnásobek.Ale uvidíme.

39

Re: zastávka Zahrady

Možná, že ano, ale nebuďme maximalisty. Stačí, když autobus zastaví prostředními dveřmi u zpevněné plochy, protože nějaké davy lidí zde nevystupují. Přeji hezký den.

40

Re: zastávka Zahrady

Chci se po čase opět zeptat na téma zkapacitnění silnice - máme rok 2010 a tedy rok kdy by měl přijít nový územní plán, bude nějaké veřejné jednání o těchto věcech? Nebo je to jen na zastupitelstvu?