1

Téma: Kdo hledá,snad najde-staré známé....tkzv.pošta pro tebe:)

Zdravím všechny lidičky,přicházím sem s jednou menší prosbou: hledám známé-Jan Horálek z Tismic,Martin-Doktor,Majkl-Tismice,Žemberák-Tismice,Gabina Palova-č.brod. kdo zná tyto lidičky a má na ně kontak prosím napište!!!děkuji ...

2

Re: Kdo hledá,snad najde-staré známé....tkzv.pošta pro tebe:)

Jo tak Honza Horálek alias Hoplajs, jak jsme mu říkali na základce, na toho jsem nedávno taky vzpomněl, když jsem jel přes Tismice, ale vůbec nevím, kde je mu konec. Gábina Pálová (jinak má spoluhráčka z šachového oddílu) ta se šachem skončila v roce 2000 (na českobrodském šachovém webu je jí akuálně věnována vzpomínka - http://www.sokolceskybrod.cz) a pak jsem ji myslím někdy loni zahlédl prodávat v řeznictví v PLUSu (nyní Penny market)... taky bych je oba rád viděl...

3

Re: Kdo hledá,snad najde-staré známé....tkzv.pošta pro tebe:)

Též bych je ráda viděla,jestli je potkaš nebo něco bližšího budeš vědět tak mi sem písni jo?a mooc dík za odpověď papa

4

Re: Kdo hledá,snad najde-staré známé....tkzv.pošta pro tebe:)

Dobře, ale právě že nikoho moc nevídám. Když člověk pracuje v Praze, tak ztrácí o Brodě přehled. Ale možná by pomohl server http://www.spoluzaci.cz tam mají své profily všelijaké třídy všech možných škol. je tam myslím i brodská 2.ZŠ a gympl.

5 Naposledy upravil: janaV (28.03.2010 16:10:07)

Re: Kdo hledá,snad najde-staré známé....tkzv.pošta pro tebe:)

dakujem za info

6

Re: Kdo hledá,snad najde-staré známé....tkzv.pošta pro tebe:)

Hledám Zdenu z Českého Brodu. Seznámili jsme se v říjnu 1989 ve vlaku z Pardubic do Havlíčkova brodu. Ty jsi jela na internát do Hlinska v Čechách a já na vojnu do Šlapánova. Jednou jsi tam zamnou byla. Já jsem to potom z blbosti ukončil ale nikdy jsem toho nepřestal litovat. Nic si od tohoto inzerátu neslibuji jen bych tě chtěl ještě jednou vidět a promluvit si s tebou protože já jsem na tebe nezapoměl!!!! Jestli máš čas a chuť se semnou setkat tak prosím tě napiš nebo zavolej ne tel. 776806944. Dodnes mě mrzí ten dopis co jsem ti napsal!!! (byl jsem ,,vůl") ale až teď po 20.letech jsem našel odvahu tě pomocí internetu zkusit najít a kontaktovat. Jestli můžeš tak mi to všechno promiň!!Děkuji za pochopení a za to, že pokud to jen trochu půjde, tak že se mi ozveš;děkuji Mirek.....