121 Naposledy upravil: Tomáš Klinecký (17.05.2021 12:48:02)

Re: Liblice

Dobrý den, TJ Liblice mají připravený projekt na výsadbu stromů po obou stranách hřiště. Měli v plánu požádat o dotaci, ale aktuální výzva, která byla do konce dubna, byla vyčerpána dříve. Takže bude potřeba počkat na další. Jelikož je hřiště v majetku města, projednávali jsme souhlas s výsadbou v dubnu na radě. Půjde o 26 vysokokmenných listnatých stromů složených z domácích druhů, a to hlavně druhy snášející sucho a méně náročné na údržbu.

122

Re: Liblice

Tomáš Klinecký napsal:

Dobrý den, TJ Liblice mají připravený projekt na výsadbu stromů po obou stranách hřiště. Měli v plánu požádat o dotaci, ale aktuální výzva, která byla do konce dubna, byla vyčerpána dříve. Takže bude potřeba počkat na další. Jelikož je hřiště v majetku města, projednávali jsme souhlas s výsadbou v dubnu na radě. Půjde o 26 vysokokmenných listnatých stromů složených z domácích druhů, a to hlavně druhy snášející sucho a méně náročné na údržbu.

Děkuji za odpověď,
pokud se projednával na radě, je tento projekt určitě někde k nahlédnutí? Další žádost o dotaci je tedy možné podat kdy, respektive, kdy bude další výzva je již známo?

Děkuji
LC

123

Re: Liblice

Dobrý den,
mám prosbu, nemohla by Městská policie častěji zajíždět do ulice K Vysílači? Je nově, krásně zrekonstruovaná a místní, kteří bydlí na pravém okraji této ulice si zřejmě ničeho neváží a opět parkují auta na novém zrekonstruovaném chodníku.....

Děkuji

124

Re: Liblice

pepi.pipi napsal:

Dobrý den,
mám prosbu, nemohla by Městská policie častěji zajíždět do ulice K Vysílači? Je nově, krásně zrekonstruovaná a místní, kteří bydlí na pravém okraji této ulice si zřejmě ničeho neváží a opět parkují auta na novém zrekonstruovaném chodníku.....

Děkuji

Dobrý den,
po 3 týdnech žádná reakce....
Dovolím si upozornit na další takový nešvar, který se rozmáhá v Liblicích, ulici Bylanská. V odpoledních či podvečerních hodinách, kdy se lidé vrací domů ze zaměstnání, tak svými auty parkují "čumákem" nalepeni na vrata a v obou směrech není možné projít touto ulicí, aniž by chodec nebyl nucen vstoupit do vozovky, přejít na druhou stranu, nebo jít dokonce jen po vozovce. Toto je za mne velice nebezpečné, zvláště v těchto zimních měsících a proto žádám město jako zřizovatele MP o nápravu.

Děkuji

125

Re: Liblice

Dobrý den,
snad už v letošním roce by mělo být v ulici Ve Staré vsi demontováno nadzemní vedení NN a nahrazeno zemním kabelovým vedením. V důsledku toho budou rozkopány chodníky v celé ulici, proto bych se chtěla zeptat, zdali město plánuje položení nového povrchu chodníků, příp. nějaké řešení dešťové kanalizace v této ulici, abychom při sebemenším dešti neměli před domy rybníky.
Předem moc děkuji za odpověď.
Olga Adámková

126

Re: Liblice

pepi.pipi napsal:
pepi.pipi napsal:

Dobrý den,
mám prosbu, nemohla by Městská policie častěji zajíždět do ulice K Vysílači? Je nově, krásně zrekonstruovaná a místní, kteří bydlí na pravém okraji této ulice si zřejmě ničeho neváží a opět parkují auta na novém zrekonstruovaném chodníku.....

Děkuji

Dobrý den,
po 3 týdnech žádná reakce....
Dovolím si upozornit na další takový nešvar, který se rozmáhá v Liblicích, ulici Bylanská. V odpoledních či podvečerních hodinách, kdy se lidé vrací domů ze zaměstnání, tak svými auty parkují "čumákem" nalepeni na vrata a v obou směrech není možné projít touto ulicí, aniž by chodec nebyl nucen vstoupit do vozovky, přejít na druhou stranu, nebo jít dokonce jen po vozovce. Toto je za mne velice nebezpečné, zvláště v těchto zimních měsících a proto žádám město jako zřizovatele MP o nápravu.

Děkuji

Dobrý večer, předně se omlouvám za nezodpovězený dotaz. Ano, městskou policii požádáme, aby se na to zaměřila. Byla by škoda, pokud bychom si vozidly poškozovali po městě nově postavené chodníky. To by pak vůbec nemělo smysl takové investice dělat. Věřím, že většina lidí to chápe.
TK

127

Re: Liblice

Dobrý den,
mám dotaz na Technické služby či vedoucího odboru životního prostředí. Včera jsem v klidu poslal dítě na asfaltové hřiště v Liblicích u fotbalového hřiště. Byl jsem pak docela překvapen, že za 15 min přiběhlo, protože skrz hřiště projíždí nákladní automobil a hned za ním skládá jednu fůru hlíny za druhou. Nevěřil jsem a šel jsem se osobně přesvědčit a opravdu, během celého dne tam jezdilo nákladní auto s údajným povolením ke skládce hlíny. Je to tedy oficiální skládka zeminy a můžou zde navážet i ostatní občané?

Děkuji za odpověď.

128 Naposledy upravil: Tomáš Klinecký (18.03.2022 09:12:58)

Re: Liblice

Dobrý den, jednalo se o zeminu, kterou chce TJ Liblice použít na srovnání terénu za fotbalovým hřištěm. Není to tedy skládka pro všechny, ale jedná se o jednorázovou plánovanou záležitost. Za omezení užívání hřiště průjezdem přes hřiště se omlouváme.

129

Re: Liblice

Za tuto věc máte ode mě palec nahoru- s okolím hřiště chělo něco udělat. Věřím, že to bude dobrý krok- přeci jen se tam schází dost lidí, tak bude bezvadné, když si okolí trochu zvelebíme.

Prodej nábytku na https://v-nabytek.cz

130

Re: Liblice

Dobrý den,
mohl bych prosím dostat informaci jaký dodatek č. 1 byl dohodnut ke smlouvě na opravu chodníků v ulici Nová a zda je již znám datum počátku opravy?

Děkuji
LC