1

Téma: Radní Majer

Prosím, je pan Majer stále radním? V krajských volbách kandiduje za Trikoloru. Nebo v Českém Brodě do vedení města přibylo toto hnutí?

2

Re: Radní Majer

ruzicka.ma napsal:

Prosím, je pan Majer stále radním? V krajských volbách kandiduje za Trikoloru. Nebo v Českém Brodě do vedení města přibylo toto hnutí?

Složení RM je na webu ČB. Klaus ml. byl také zvolen za ODS, a teď je Trikolóra. To jsou starosti...

Born stupid? Try again!

3

Re: Radní Majer

Zvolen byl, to mu nikdo nebere, ať tedy sedí v zastupitelstvu za Trikoloru, když je na kandidátce uveden jako její člen. Ráda města je odrazem vedení města, tak mě zajímá zda máme ve vedení města i Trikoloru? A srovnávání s Klausem ml. nesedí. Ten byl po odchodu ze trany odvolán ze všech funkcí, kde reprezentoval ODS, protože už ji nereprezentoval.

4

Re: Radní Majer

Milan Majer byl do zastupitelstva města zvolen jako nezávislý kandidát na kandidátce ODS. Na posledním koaličním jednání byla tato záležitost řešena a pan Majer se k tomu vyjádřil, že své názory nemění a ctí koaliční dohodu. Tedy Trikolóra do vedení města nepřibyla, jen jeden radní do ní vstoupil a kandiduje za ní do krajského zastupitelstva. Shodli jsme se na tom, že je důležitější věnovat se věcným záležitostem než rozebírat, kdo kam vstoupil či odkud vystoupil.

5 Naposledy upravil: Pivas (21.09.2020 08:26:32)

Re: Radní Majer

ruzicka.ma napsal:

Zvolen byl, to mu nikdo nebere, ať tedy sedí v zastupitelstvu za Trikoloru, když je na kandidátce uveden jako její člen. Ráda města je odrazem vedení města, tak mě zajímá zda máme ve vedení města i Trikoloru? A srovnávání s Klausem ml. nesedí. Ten byl po odchodu ze trany odvolán ze všech funkcí, kde reprezentoval ODS, protože už ji nereprezentoval.

Sedí - nesedí, to je úplně jedno. Stejně je jedno, zda se něco jmenuje ODS, Trikolora, Ano, nebo jinak. Je neštěstí tohoto systému, že nevolíme jednotlivé lidi dle jejich charakteru a odbornosti, ale volíme strany, které pak do funkcí zařazují toho, kdo se jim hodí a koho uznají za vhodného. Ten pak prosazuje vlastní zájmy a potřeby. Proto jsou později nadřazeny zájmy jednotlivců a skupin nad zájmy obecné (a tím i obecní) potřeby. Ale to asi bylo vždy a všude. Pokud bude volební systém nastaven tak, že za úspěchy u voleb dostávají strany nemalé finanční prostředky ze státní kasy, které pak mizí neznámo kde, nemá smysl řešit ostatní. Znám hodně odborníků v řadě oborů, kteří nejsou bohatí, ale neznám chudého politika.

Born stupid? Try again!

6

Re: Radní Majer

Ani chudého duchem? cool

7

Re: Radní Majer

penek napsal:

Ani chudého duchem? cool

Tak těch znám hodně, hlavně jinde než v Brodě (zde jsou spíš ti vykutálení)... big_smile

Born stupid? Try again!

8

Re: Radní Majer

Jakub Nekolný napsal:

Milan Majer byl do zastupitelstva města zvolen jako nezávislý kandidát na kandidátce ODS. Na posledním koaličním jednání byla tato záležitost řešena a pan Majer se k tomu vyjádřil, že své názory nemění a ctí koaliční dohodu. Tedy Trikolóra do vedení města nepřibyla, jen jeden radní do ní vstoupil a kandiduje za ní do krajského zastupitelstva. Shodli jsme se na tom, že je důležitější věnovat se věcným záležitostem než rozebírat, kdo kam vstoupil či odkud vystoupil.

Dobré vědět. ODS jsem v městských volbách volil a nechci, aby mě zastupoval někdo s radikálními a xenofobními názory, které Trikolóra dle mého prezentuje. Jak jinak si vyložit plán rušení inkluze, rušení ombudsmana nebo považováni homosexuality za něco nenormálního. Sdílíte snad tyto názory? Pokud tedy radní za ODS jinak člen Trikolory názory nezměnil, tak buď nemá názory strany, kde je členem, a nevím co tam dělá nebo českobrodská ODS má názory Trikolory. Je mi z toho špatně.

9 Naposledy upravil: penek (05.10.2020 11:34:57)

Re: Radní Majer

A tak já bych to zas tak dramaticky neviděl, třeba prostě jen změnil některý názory a někde mu je blejž než někde jinde, no. A navíc prej jen blbec nemění názory, říkal někde blahý paměti ňákej wang nebo gosudar nebo zeman nebo kdo... wink