1 Naposledy upravil: Pavel K (12.03.2018 07:45:01)

Téma: Mistr na enduru

Zdravím Libličáky, prosím neznáte někdo toho borce co projíždí pravidelně Liblicema na svém enduru rychlostí, která je hodně nad 50ku? Chápu že je to skvělej stroj, ale prosím, řekněte mu někdo ať aspoň po vesnici nejezdí jak kokot. Díky

2

Re: Mistr na enduru

Já bych se ještě přidal s malou prosbou o zvýraznění (opravdu již nevím jak) značky zákazu vjezdu v ulici Jungmannova, kde je sice jednosměrný provoz, ale včera jsme tam potkal "borečka" ve světlém wolkswagenu v protisměru a celkem pravidelně cyklisty jedoucích taky v protisměru. Asi sebevrazi, nebo troubové.

PS: Ten borec na enduru začal asi jezdit taky kolem sídliště. Protože takovýhle "kok**" celkem pravidelně jezdí i u nás. smile

3

Re: Mistr na enduru

radek1976 napsal:

Já bych se ještě přidal s malou prosbou o zvýraznění (opravdu již nevím jak) značky zákazu vjezdu v ulici Jungmannova, kde je sice jednosměrný provoz, ale včera jsme tam potkal "borečka" ve světlém wolkswagenu v protisměru a celkem pravidelně cyklisty jedoucích taky v protisměru. Asi sebevrazi, nebo troubové.

PS: Ten borec na enduru začal asi jezdit taky kolem sídliště. Protože takovýhle "kok**" celkem pravidelně jezdí i u nás. smile

Dobrý den, jediné zvýraznění dopravní značky B 2 je značka se žlutým reflexním podkladem, nic jiného je nezastaví. Značení jsme objednali.
Ing. Miroslav kruliš

4

Re: Mistr na enduru

Miroslav napsal:
radek1976 napsal:

Já bych se ještě přidal s malou prosbou o zvýraznění (opravdu již nevím jak) značky zákazu vjezdu v ulici Jungmannova, kde je sice jednosměrný provoz, ale včera jsme tam potkal "borečka" ve světlém wolkswagenu v protisměru a celkem pravidelně cyklisty jedoucích taky v protisměru. Asi sebevrazi, nebo troubové.

PS: Ten borec na enduru začal asi jezdit taky kolem sídliště. Protože takovýhle "kok**" celkem pravidelně jezdí i u nás. smile

Dobrý den, jediné zvýraznění dopravní značky B 2 je značka se žlutým reflexním podkladem, nic jiného je nezastaví. Značení jsme objednali.
Ing. Miroslav kruliš

Dobrý den, dopravní značení se žlutým zvýrazněním v ulici Jungmannova u parku je umístěné. Snad to více pomůže řidičům
Ing. Miroslav kruliš