Re: Škvárovna

Jakub Nekolný napsal:

Omlouvám se za mystifikaci, měl jsem špatné informace, jedná se o relaxační centrum.

Dobrý den. Jen jsem se chtěl optat zda upřímně věříte tomu, že toto klikni sem ať vidíš relaxační centrum není ubytovna.

12

Re: Škvárovna

Vojtěch Pavel Traurig napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Omlouvám se za mystifikaci, měl jsem špatné informace, jedná se o relaxační centrum.

Dobrý den. Jen jsem se chtěl optat zda upřímně věříte tomu, že toto klikni sem ať vidíš relaxační centrum není ubytovna.

Pokud je tak pravdomluvný, jak se prezentuje, tak neuvidí ubytovnu, ale stavbu

Born stupid? Try again!

Re: Škvárovna

Spíš to nechá vyhnít a ani se nebude obtěžovat s odpovědí.

Re: Škvárovna

Vojtěch Pavel Traurig napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Omlouvám se za mystifikaci, měl jsem špatné informace, jedná se o relaxační centrum.

Dobrý den. Jen jsem se chtěl optat zda upřímně věříte tomu, že toto klikni sem ať vidíš relaxační centrum není ubytovna.

Pan starosta určitě nelhal, jen asi myslel, že tam obyvatelé budou každou noc relaxovat...... Ta čeština je tak krásná a starosta Českého Brodu je velmi dobrý rétor.....

15

Re: Škvárovna

Pospíšil Evžen napsal:
Vojtěch Pavel Traurig napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Omlouvám se za mystifikaci, měl jsem špatné informace, jedná se o relaxační centrum.

Dobrý den. Jen jsem se chtěl optat zda upřímně věříte tomu, že toto klikni sem ať vidíš relaxační centrum není ubytovna.

Pan starosta určitě nelhal, jen asi myslel, že tam obyvatelé budou každou noc relaxovat...... Ta čeština je tak krásná a starosta Českého Brodu je velmi dobrý rétor.....

Rétorika neboli řečnictví je umění a nauka mluveného projevu, především veřejně přednášené řeči. Jde o jednu z nejstarších jazykových disciplín, která se již ve starověku vyvinula ve dvě pojetí, umění přesvědčovat a umění výřečnosti, vybroušené mluvy.
Mystifikace je úmyslné klamání, šíření nepravdivých zpráv, předstírání něčeho, rozšíření nepravdivé zprávy k oklamání veřejnosti. Slovo mystifikace pochází z latiny a původní význam pojmu byl tajuplný.

Po tenkém chodníčku vydal ses Kubíčku.

Born stupid? Try again!