51

Re: Liblice

Pavel Šimek napsal:

Dobrý den všem, měl bych jako občan z Liblic, ulice Na parcelách dotaz - jsem rád, že se rozjely práce na rekonstrukci chodníků a osvětlení, ale nějak to ustalo. Světla sice původní svítí, takže alespoň, ale ty rozvrtané chodníky si vyloženě říkají až si někdo vymkne kotník nebo upadne. Je tady také 2x překopnutá silnice, provizorní materiál lítá od kol pryč, děti na silnici...
Jako stavař vím, že práce jsou v běhu, termín se prodlužuje, ale bezpečnost by měla být na prvním místě, pozor na to.

Dobrý den, práce na pokládce nové zámkové dlažby a výměny obrubníků bude pokračovat po dodání materiálu a po napojení nových lamp do systému a odstranění těch vysloužilých. S těmito informacemi nás seznámil stavbyvedoucí f. Eltodo, která má celou stavbu pod dohledem.(kontakt  stavbyvedoucí f. Eltodo 720 979 403). Za průběh stavby, bezpečnost a převzaté staveniště zodpovídá právě f. Eltodo. Další kontrolní den bude ve středu 19.9.2018 v 08.00 na Odboru rozvoje města a pak právě v ulici Na Parcelách. Případně bližší informace zde uvedu. Ano máte pravdu, termín dokončení byl posunut. OR a TS Český Brod převezmou dílo po ukončení prací a uvedení všech dotčených povrchů do původního stavu se záruční dobou 60 měsíců. Přeji hezký den
Ing. Miroslav Kruliš
ředitel
Technické služby Český Brod.

52

Re: Liblice

Miroslav napsal:
snipy napsal:

Dobrý den, děkuji za informaci. Ivana

Dobrý den, dnes po dohodě s panem starostou Nekolným naši pracovníci v součinnosti s p. Susem prošli celé ulice, kde nesvítilo veřejné osvětlení v Liblicích a v ulici              Na parcelách byl objeven nakopnutý kabel stávajícího veřejného osvětlení. Proto toto osvětlení do včerejšího dne a dnes v noci nesvítilo. Chyba je na straně pracovníka         f. Eltodo.Závada byla odstraněna. Ještě k ulici Lstibořská, celkem tam budou 4 lampy VO (2 ks na dřevěných sloupech, 1ks na betonovém sloupu a 1 ks nová lampa na stožáru, zatím není vyměněný 1 ks).
Ing. Miroslav Kruliš

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak to vypadá s veřejným osvětlením ve Lstibořské ulici? Zatím tam jsou 3 lampy - 1 ks nová na stožáru, 2 na betonových sloupech a dále nic. Opravdu se neuvažuje ani o těch solárních, když tam není ani chodník?

53

Re: Liblice

Ve Lstibořské ulici se o solárních lampách uvažuje. Pan ředitel TS  má v úkolech tuto instalaci nacenit.

54

Re: Liblice

Děkuji za skvělou zprávu. Ivana

55

Re: Liblice

Dobrý den,
kdo má na starosti dětské hřiště v Liblicích na fotbalovém hřišti? Herní prvek s klouzačkou + 2x houpačka je v dle mého v havarijním stavu. Houpačky mají natažené držáky lan, jeden je dokonce vytržený. Celý herní prvek je nakloněn k jedné straně. Asi by chtělo zkontrolovat, dokud se něco nestane. Děkuji.

LC

56

Re: Liblice

Dobrý den, o herní prvek v Liblicích na dětském hřišti se dle mých včerejších informací stará oddíl kopané rsp. pan Hybeš David, který mi psal, že to dělají vlastními silami.
Ing. Miroslav Kruliš

57

Re: Liblice

Miroslav napsal:

Dobrý den, o herní prvek v Liblicích na dětském hřišti se dle mých včerejších informací stará oddíl kopané rsp. pan Hybeš David, který mi psal, že to dělají vlastními silami.
Ing. Miroslav Kruliš

Tak to asi moc sil už nemají....
Podle katastru je to v majetku města. Rozhodně by p. Hybeše měl někdo kontaktovat.

LC

58

Re: Liblice

Dobrý den, p. Hybeš David o tomto problému ví. Prvky jsou u fotbalového hřiště v Liblicích za oplocením. Místo je ve výpůjčce fotbalového oddílu, takže máte pravdu v majetku města Český Brod. Není mi známo jakého stáří jsou uvedené prvky, každopádně mají mít platnou revizi pro příslušný rok a musí se někdo o ně starat, tak jako to dělají TS Český Brod u sportovišť a dětských hřišť ve městě. Příčinou tohoto stavu je vandalismus a možná i průjezd vozidel vedle uvedeného hřiště, kde se staví nové hřiště. Každopádně p. Paluska (správce) dostal pokyn od pana Hybeše obehnat hřiště páskou. Ing. Miroslav Kruliš

59

Re: Liblice

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak to vypadá s instalací solárních lamp ve Lstibořské ulici. Ivana

60

Re: Liblice

snipy napsal:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak to vypadá s instalací solárních lamp ve Lstibořské ulici. Ivana

Dobrý den, vypadá to dobře. Odbor rozvoje (Mgr. Dočkalová) dala tomuto projektu s vedením města zelenou, projekt je zpracován, lampy, sloupy a příslušenství TS objednaly, v měsíci září, začátkem října bych chtěl mít projekt instalace solárních lamp  zrealizován. Po ukončení realizace rekonstrukce VO v Nábřežní ulici, který probíhá tento měsíc, se na to naši pracovníci vrhnou.
Ing. Miroslav Kruliš