1

Téma: Uzavirka Jana Kouly

Dobry den,

skoda, ze se na strankach propaguje vse mozne, ale dulezitou zpravu p uzavirce Jana Kouly nechate zapadnout :-/ dnes na krizovatce u Lidaku byl celkem zmatek, protoze kdo prijizdel od sidliste Jungmannkou, tak se o uzavirce dozvedel az u Lidaku a tak misto na Kounice, musel jet na Malechov (tj. uplne opacnym smerem)...

jinak jsem rad, ze se po x letech konecne opravi ty poklopy smile

2

Re: Uzavirka Jana Kouly

Dobrý den,není to tak úplně pravda o špatném značení,protože informace o uzavírce i vyznačení objízdné trasy je jak v Jungmannově ulici u parku,tak i v Suvorovově u AutoMotoVelo.Stačí nejezdit po paměti a sledovat značky,někteří borci u Liďáku klidně objedou značku zakazující vjezd a u Lidlu se diví, že dál neprojedou.

3

Re: Uzavirka Jana Kouly

A je někde uveden důvod a doba trvání?Nějak to nemohu najít.

4

Re: Uzavirka Jana Kouly

Fiara napsal:

A je někde uveden důvod a doba trvání?Nějak to nemohu najít.

Aktuality-Oznámení (jedná se o opravu kanalizačních šachet v ulici Jana Kouly, je tam vše včetně mapky a doby trvání

5

Re: Uzavirka Jana Kouly

Roman napsal:

Dobrý den,není to tak úplně pravda o špatném značení,protože informace o uzavírce i vyznačení objízdné trasy je jak v Jungmannově ulici u parku,tak i v Suvorovově u AutoMotoVelo.Stačí nejezdit po paměti a sledovat značky,někteří borci u Liďáku klidně objedou značku zakazující vjezd a u Lidlu se diví, že dál neprojedou.

ok, zapomnel jsem dodat, ze se jednalo o rano. Pak to bylo doplneno, ale v ranni spicce jsem si tedy niceho nevsiml.