71

Re: Parkování na Škvárovně

Tato sáhodlouhá debata už je skoro k smích.Není to tak dávno, co byl pro obyvatele Škvárovny vybudován výstup z podchodu aby to neměli na nádraží tak daleko, chudáčci.Na lidi z druhého konce města si nikdo ani nevzdechl.Teď se dokonce kdosi čílí, že někteří lidé jezdí k nádraží auty a pokračují vlakem.Jistě je to někdo z těch chudáčků ze Škvárovny.Což takhle se začít zajímat o to, jak cestu usnadnit lidem ze sídliště, Vyhlídky a podobných končin?

72

Re: Parkování na Škvárovně

Fiara napsal:

...jak cestu usnadnit lidem ze sídliště, Vyhlídky a podobných končin?

Strašidelné to ale dálavy, odhadem tak 20 minut chůze.

73

Re: Parkování na Škvárovně

Je to chudáček Penek. HOWGH

74

Re: Parkování na Škvárovně

penek napsal:
Fiara napsal:

...jak cestu usnadnit lidem ze sídliště, Vyhlídky a podobných končin?

Strašidelné to ale dálavy, odhadem tak 20 minut chůze.

Jak pro koho.A z té Škvárovny je to kolik?

75

Re: Parkování na Škvárovně

Fiara napsal:

Tato sáhodlouhá debata už je skoro k smích.Není to tak dávno, co byl pro obyvatele Škvárovny vybudován výstup z podchodu aby to neměli na nádraží tak daleko, chudáčci.Na lidi z druhého konce města si nikdo ani nevzdechl.Teď se dokonce kdosi čílí, že někteří lidé jezdí k nádraží auty a pokračují vlakem.Jistě je to někdo z těch chudáčků ze Škvárovny.Což takhle se začít zajímat o to, jak cestu usnadnit lidem ze sídliště, Vyhlídky a podobných končin?

Chudáčci ze Škvárovny. To je dobré, moc hezké označení. Přestože se snažíte přesvědčit o tom, že jste duševním chudáčkem Vy, slibuji, že budu bojovat za výstavbu podchodu na sídliště.
Ale seriózně. Co takhle podat návrh na zlepšení dopravní dostupnosti inkriminovaných vzdálených míst aspoň v brzkých dopoledních (6:00 - 9:00) a pozdních odpoledních (15:00 - 19:00) hodinách posílením autobusových linek. Případně vymyslet linky svozové.
Zkuste o tom zauvažovat. Budete li takové studii věnovat čas, kterým mrháte psaním zakyslých příspěvků, třeba přijdete na nějaký návrh, který budete moci zodpovědně dodat vedení města.

Born stupid? Try again!

Re: Parkování na Škvárovně

Vojtěch Pavel Traurig napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Rezidentní parkování nebylo zrušeno, jen jeho zavedení rada města odložila o několik měsíců z důvodů stanovení adekvátní ceny parkovného pro rezidenty, doby omezeného stání a také zajištění možnosti parkování pro nerezidenty.

Takový kacířský dotaz: proč se bude rezidentní parkování zavádět? Lidé ze Škvárovny ho nechtějí a píší proti tomu petici. Místní podnikatelé to rovněž nechtějí, neb jejich zákazníkům zkomplikuje život. Ostatní Broďáci rovněž po modrých zónách na Škvárovně netouží. Dojíždějících mimobrodských se sice nikdo neptá, ale předpokládám, že rovněž neprahnou po modré zóně. Tak proč tam bude?

Já vím, že se to vlákno jmenuje "otázky na zastupitele" a stricto sensu se nikde nic nepíše o odpovědích zastupitelů, ale i tak... mohl by tu otázku někdo zodpovědný zodpovědět? Jediné reakce jsem se dočkal od pana Pivase, za což pochopitelně děkuji, ale ocenil bych i reakci od někoho ze zastupitelů (ideálně radních).

77

Re: Parkování na Škvárovně

Pivas napsal:
Fiara napsal:

Tato sáhodlouhá debata už je skoro k smích.Není to tak dávno, co byl pro obyvatele Škvárovny vybudován výstup z podchodu aby to neměli na nádraží tak daleko, chudáčci.Na lidi z druhého konce města si nikdo ani nevzdechl.Teď se dokonce kdosi čílí, že někteří lidé jezdí k nádraží auty a pokračují vlakem.Jistě je to někdo z těch chudáčků ze Škvárovny.Což takhle se začít zajímat o to, jak cestu usnadnit lidem ze sídliště, Vyhlídky a podobných končin?

Chudáčci ze Škvárovny. To je dobré, moc hezké označení. Přestože se snažíte přesvědčit o tom, že jste duševním chudáčkem Vy, slibuji, že budu bojovat za výstavbu podchodu na sídliště.
Ale seriózně. Co takhle podat návrh na zlepšení dopravní dostupnosti inkriminovaných vzdálených míst aspoň v brzkých dopoledních (6:00 - 9:00) a pozdních odpoledních (15:00 - 19:00) hodinách posílením autobusových linek. Případně vymyslet linky svozové.
Zkuste o tom zauvažovat. Budete li takové studii věnovat čas, kterým mrháte psaním zakyslých příspěvků, třeba přijdete na nějaký návrh, který budete moci zodpovědně dodat vedení města.

Tak trochu mi není jasné, proč reagujete tak emotivně.Vznesla jsem dotaz a dala příklad pro porovnání.Nejen na Škvárovně žijí lidé, jen se jim nedostává takové pozornosti.Vy máte nápadů dost a zdá se, že k radnici blíže než já, tak proč se raději místo napadání nevěnujete spolupráci s radními?

78

Re: Parkování na Škvárovně

Tak trochu mi není jasné, proč reagujete tak emotivně.Vznesla jsem dotaz a dala příklad pro porovnání.Nejen na Škvárovně žijí lidé, jen se jim nedostává takové pozornosti.Vy máte nápadů dost a zdá se, že k radnici blíže než já, tak proč se raději místo napadání nevěnujete spolupráci s radními?

A) Děkuji za uznání, občas mne skutečně něco napadne, třeba to, že podchod pod tratí neslouží pouze obyvatelům Škvárovny. Ale nepovažuji svou nápaditost za nějaký nadstandard. Spíš takový průměr.
B) Nepovažuji svou reakci za emotivní, pouze užívám Vaší rétoriky, asi tedy nepůjde o napadání v pravém slova smyslu.
C) K radnici to mám cca 1.200 - 1.300 m po komunikacích, tj. o cca 200 - 300 m dále, než ze sídliště Jahodiště, nebo od památníku M. Tyrše, a o cca 100 m blíže, než z ulice U Studánky. To jenom na okraj Vašeho odhadu o blízkosti radnice.

Born stupid? Try again!

79

Re: Parkování na Škvárovně

Jsem rád, že se uživatel s Nickem PIVAS sám ocejchoval. Narozen hl-upý a pokračuje v tom i nadále.

Pěkný víkend Z.Fořt

80

Re: Parkování na Škvárovně

Tak nás tady Zbyňda skoro všechny pochválil, já popřeji už jen hezký víkend.  cool