61

Re: Dotazník Škvárovna

PePe napsal:
zbynek fort napsal:

Dobrý den.

Vidím, že pravda bolí. Když jsme četli příspěvek od Lídy, bavili jsme se , jak nikdy. Někdo poznamenal, ta paní má asi vyrážku, doporučme jí zásyp, aby nebyla tak nervózní. Prý pravdu bude řešit jinde a jinak, dá mě k soudu, za pravdu ? Parkuje na vyhrazených místech, další pecka. Inu s lidmi , kteří neznají slušnost dál si psát nehodlám. Navíc já to nemám k nádraží 15 minut.
Nyní k věci. Je potřeba zajistit parkování, aby všichni, kteří jedou k nádraží měli kde zaparkovat. Lidí je více, každý má doma více než 1 auto, tak co s tím. Je dobře , že se to řeší, ale musí se to řešit komplexně a pro všechny.

Děkuji.

S pozdravem a úctou

Zbyněk Fořt

Vážený pane Fořte,

ano, pravda bolí, sám jste toho dobrým příkladem. Smím se Vás zeptat, jak by se situace podle Vás měla řešit komplexně? A zda se tam, kde bydlíte, děje to, co na Škvárovně? Tedy že Vám před domem staví cizí lidi, bouchají Vám třeba i v 5 ráno dveřmi pod oknem, baví se tam (opět v 5 ráno) s jinými lidmi, pokud možno tak nahlas, aby to všechny místní vzbudilo, když oni už jsou vzhůru, že Vám tam nechávají svůj přivezený bordel, že Vám zbytečně smrdí s výfukovými plyny pod okno, že Vám parkují před vjezdem, takže Vy, i když máte možnost parkovat na zahradě (jak to navrhovaly ty dvě dámy z Kostelce, které tu zmiňovala Lída) a rád byste jí využil, musíte parkovat na ulici, protože jinak s autem prostě nevyjedete? Nebo jak se tedy projevuje "parkovací problém" u Vás?

Jen pro upřesnění: Jedu-li do Kostelce, Kouřimi, Kounic či kamkoliv jinam, jedu autobusem, vlakem nebo jdu pěšky, protože auto nemám, nikdy jsem ho neměla a nemám ani řidičský průkaz. S nákupem chodím pěšky, ono mě opravdu neubude. Jako dítě jsem taky chodila pěšky, hromadnou dopravou jsme jezdili i na dovolenou. Takže nikomu cizímu opravdu parkovat pod okny nebudu. Pokud už musím někde jít v noci nebo brzo ráno, nedávám nikdy nikomu na odiv svou existenci tím, že řvu na celé širé okolí, aby ti ošklivci, co si můžou dovolit spát, byli natošup vzhůru. Jediné, čím jsem kdy dělala hluk, byl kufr na kolečkách, který na škvárovenském povrchu (jedno jestli silnice nebo chodník) dělá hluk.

Chápu, že někdo potřebuje nutně auto, třeba ze zdravotních důvodů nebo proto, že přijede v půl jedenácté v noci a poslední autobus do Kostelce je pryč. Ale vzhledem k tomu, že se ulice na Škvárovně vylidňují (nebo spíš "vyautovávají") už během odpoledne, opravdu ne všichni jsou tenhle případ. Nehledě na to, že tam parkuje i dost lidí z Brodu, kteří by mohli, kdyby chtěli, jít pěšky.

Jsem s pozdravem a těším se na Vaši vyčerpávající odpověď.

A Vám, Lído, díky za podporu!


Dobrý den, vzhledem k tomu, že ukřivděný génius své řešení již dříve publikoval:

Cit.: "Myslím, že navrhnu občanům , aby jezdili k parku parkovat, aby to bylo , jak se říká : Spravedlnost pro všechny. Já nehodlám kandidovat, jen mě mrzí, že radnice schovává před problémem hlavu za ramena. Počkám, jak se situace vystříbří a pak pošlu na kraj a do médií, jaká, že zde je rovnost.",

vidím Váš požadavek na jeho názor jako duplicitní. Ale třeba ještě něco vymyslí.

Born stupid? Try again!

62

Re: Dotazník Škvárovna

Pivas napsal:

Dobrý den, vzhledem k tomu, že ukřivděný génius své řešení již dříve publikoval:

Cit.: "Myslím, že navrhnu občanům , aby jezdili k parku parkovat, aby to bylo , jak se říká : Spravedlnost pro všechny. Já nehodlám kandidovat, jen mě mrzí, že radnice schovává před problémem hlavu za ramena. Počkám, jak se situace vystříbří a pak pošlu na kraj a do médií, jaká, že zde je rovnost.",

vidím Váš požadavek na jeho názor jako duplicitní. Ale třeba ještě něco vymyslí.

Tak teď jste mě usvědčil z mojí nepozornosti! Toto vskutku konstruktivní řešení se mi úplně vykouřilo z hlavy. Takže tedy posílám géniovi dopravní infrastruktury hlubokou omluvu. Ale kdyby ho napadlo něco podnětnějšího, samozřejmě nepohrdnu. Na podrobné analýze současného stavu problematiky parkování osob z jiných čtvrtí a obcí v místě jeho bydliště ale stále trvám.

63

Re: Dotazník Škvárovna

zbynek fort napsal:

Dobrý den.

Vidím, že pravda bolí. Když jsme četli příspěvek od Lídy, bavili jsme se , jak nikdy. Někdo poznamenal, ta paní má asi vyrážku, doporučme jí zásyp, aby nebyla tak nervózní. Prý pravdu bude řešit jinde a jinak, dá mě k soudu, za pravdu ? Parkuje na vyhrazených místech, další pecka. Inu s lidmi , kteří neznají slušnost dál si psát nehodlám. Navíc já to nemám k nádraží 15 minut.
Nyní k věci. Je potřeba zajistit parkování, aby všichni, kteří jedou k nádraží měli kde zaparkovat. Lidí je více, každý má doma více než 1 auto, tak co s tím. Je dobře , že se to řeší, ale musí se to řešit komplexně a pro všechny.

Děkuji.

S pozdravem a úctou

Zbyněk Fořt

Pokud přispívám, neurážím nikoho. A to ani tehdy, pokud ho neznám.
Já se za své názory nestydím a co napíšu, řeknu lidem i do očí. Vy ne. Najednou se schováváte za jiné, a uvádíte co jiní řekli. Bojíte se sejít? Já ne. Nemám problém říct Vám do očí, co si o Vás po vašich příspěvcích myslím.

Napsala jsem příspěvek do diskuze, bez vulgarit, bez osočování, bez urážek, svůj postřeh a názor na něj. A byla jsem označena za krávu a debila, co si má rozmyslet co píše. V další reakci stejně tak, navíc s poznámkou hodnou 1. stupně základní školy.

A dotaz na adminy - jaký je rozdíl oproti mě, i ostatním, proti komu je v nynějších diskuzích komentováno vulgárně a urážlivě, že příspěvky nejsou mazány a uživatelé blokovány? Že se to řeší jen u někoho? Všichni jsou si rovni ale někdo si je rovnější??

64

Re: Dotazník Škvárovna

LÍDA napsal:

A dotaz na adminy - jaký je rozdíl oproti mě, i ostatním, proti komu je v nynějších diskuzích komentováno vulgárně a urážlivě, že příspěvky nejsou mazány a uživatelé blokovány? Že se to řeší jen u někoho? Všichni jsou si rovni ale někdo si je rovnější??

Nevšiml jsem si, že by se zde používaly vulgarismy, ale je možné, že mi něco uniklo. Zpětně nemám čas a přiznám se ani chuť diskuzi procházet. Jestliže mě upozorníte na místo, kde vůči Vám bylo postupováno v rozporu s dobrými mravy a byla jste nazvána těmi přízvisky, o kterých v příspěvku hovoříte, pak se omlouvám, svou chybu napravím a příspěvek upravím či přímo odstraním.

65

Re: Dotazník Škvárovna

Co takhle otestovat na Škvárovně parkovací kotouče. Investice pro obec minimální, navíc z části již uhrazena jistým politickým uskupením v rámci předvolební kampaně :-) Jediné co by bylo třeba vůči stávajícímu stavu je rozdat parkovací povolenky rezidentům a umístit 5 cedulí na vjezdech do čtvrti.