1

Téma: Projekt revitalizace zelene

v poslednim cisle Ceskobrodskeho zpravodaje jsem se dozvedel, ze se chysta projekt na revitalizaci zelene, coz jednoznacne vitam, jen by mne zajimalo jestli bude k bodu A i bod B a to jestli maji TS kapacity na to se o novou zelen starat, protoze doposud je toto znacne nedostatecne... je totoz hezke, ze se krasne zrekonstruoval park na Skvarovne, kdyz kere na svahu ke Klucovske si tam rostou jak chteji a v lete clovek misto lezeni v trave si muze hrat na schovku, protoze trava casto dosahuje 30 cm... ale to napr plati o samotne Klucovske, kdy se chodnik skoro ztrati pod dlouhou travou (zde je otazka, zda to je v pusobnost TS a zda by s tim neslo delat)...

...  k tomu mam i dalsi dotaz, zda by nebylo mozne alespon jednou rocne si nekde pujcit stroj na cisteni ulic a chodniku a projet s tim mesto... je sice hezke, ze mesto mysli na cyklisty a chce mu malovat pomocne cary na cesty, ale pokud jsou ty silnice u krajnic zanesene sterkem a ostatnim bordelem tak nic moc...

prijde mi ze se tu zas dela neco od strechy... plne rozumim, ze radnice chce udelat mesto privetivejsi pro obcany a ted je cyklistika v kurzu tak se zacne tim ... ale proc nezacit tim, ze mesto bude uklizene, clovek si bude moci sednout v parku, bude vsechno svitit, bude bezpecno... kdyz toto vsechno bude fungovat, tak budou spokojeni vsichni a pak se muze mesto rozvijet dal... udelat stezky pro cyklisty, rozsirovat kulturni a ostatni program...

2

Re: Projekt revitalizace zelene

Myslím,že tenhle dotaz bude lepší napsat přímo na stránky TS,pan ředitel Kruliš odpovídá vždy rychle a konstruktivně.Mimochodem-zametací vozy má město dva a je pravda,že v okrajových ulicích Brodu se téměř neobjevují...

3

Re: Projekt revitalizace zelene

Ano,souhlas.A zeleň jako taková se upravuje až když v tom někdo zareje ,že by se to mělo upravit.