11

Re: Kolotoče v centru města?

h.dub napsal:
ceskobroskyobcan napsal:

Tak se odstěhujte na vesnici kde budete mít klid. Musím souhlasit s uživatelem qwer. Já vnímám posvícení jako svátek pro město Český Brod. Vadí Vám kolotoče a hluk?. A co třeba když se tu konal festival Rock For People. To Vám nevadilo?

Já se nechci nikam stěhovat, ale vadí mi kravál kolotočů a jako svátek to nevnímám už vůbec. A evidentně jsme min. dva - spolu se zakladatelem tohoto vlákna. smile Vadí vám že nám to vadí? Tak to je mi líto, ale s tím se musíte vypořádat sám. smile

Festival jsem nezažil tak těžko soudit.

Ono vsecko-broskve-obcas je samo takový náš malý tradiční festival...

wink

12 Naposledy upravil: ceskobroskyobcan (18.09.2013 10:31:38)

Re: Kolotoče v centru města?

Tak se vrate zpět na vesnici, můžete tam chovat krávy a prasata. Když nejste Broďák. Mlčte prosím!!!!  Když se Vám to nelíbí,můžete se přestěhovat ke starostovy, třeba taky získáte pozemek tzv. malá domů

13

Re: Kolotoče v centru města?

Žádný pozemek tzv. malá domů jsme nezískali!!! Přestaňte šířit lži!

14

Re: Kolotoče v centru města?

h.dub napsal:

Já jsem to přemístění navrhoval už minule. Vaše reakce je trochu sobecká. Nechci mluvit za jiné, ale pro mě osobně to problém je. Hluk je opravdu obtěžující. Proč je to tak nepochopitelné? Zvláště, když existuje jiný a dle mého názoru vhodnější prostor.

Kupříkladu akce typu Brodění či veteráni jsou podle mne daleko zajímavější, příjemnější a vhodnější, než předražený lunapark s unuděnými kolotočáři a přebuzenými disco hity...  smile

Mě vadí pouť, vám ohňostroj. Nechápu v čem je rozdíl? smile

Má reakce není sobecká.. Sám bydlím v Jungmannově ulici, takže veškerému dění na náměstí rozumím velice dobře a zřetelně. Rozdíl je v tom, že mnohem více Vám znepříjemní život hlučný soused nad Vámi, než 5 dní kolotočů a stejně tak i zvýšený provoz po celý rok, který je následkem nešťastného rozhodnutí města. Jde tu o princip, kdy se do centra záměrně přivádí více aut a naopak, tradiční věc ho bude muset opustit. Bývá zvykem, že náměstí jednou za čas ožijí, ale i přesto, že Vám v období posvícení klesne komfort, tak nikdy není tak zle.. Lidé s domem u železnice nebo tramvajové zastávky, takové štěstí jako Vy nemají. Naše centrum v současné době skutečně zaostává, mnoho pozitivního se v něm neděje a záměr přesunout pouť je pro mě jen dalším důkazem toho, že ještě nějaký čas bude sloužit pro pohodlí řidičů. Památkáři mají s centrem také své plány, ale zatím se děje pravý opak a na "rekreační" zónu to zatím nevypadá.

15

Re: Kolotoče v centru města?

Ceskobrodskyobcane, vy jste asi zvyklý na tzv. jiné způsoby, ale já jsem pozemek s  manželem poctivě koupila. Šiřte si co chcete, když vám to vaše svědomí dovolí.

16

Re: Kolotoče v centru města?

qwer napsal:
h.dub napsal:

Já jsem to přemístění navrhoval už minule. Vaše reakce je trochu sobecká. Nechci mluvit za jiné, ale pro mě osobně to problém je. Hluk je opravdu obtěžující. Proč je to tak nepochopitelné? Zvláště, když existuje jiný a dle mého názoru vhodnější prostor.

Kupříkladu akce typu Brodění či veteráni jsou podle mne daleko zajímavější, příjemnější a vhodnější, než předražený lunapark s unuděnými kolotočáři a přebuzenými disco hity...  smile

Mě vadí pouť, vám ohňostroj. Nechápu v čem je rozdíl? smile

Má reakce není sobecká.. Sám bydlím v Jungmannově ulici, takže veškerému dění na náměstí rozumím velice dobře a zřetelně. Rozdíl je v tom, že mnohem více Vám znepříjemní život hlučný soused nad Vámi, než 5 dní kolotočů a stejně tak i zvýšený provoz po celý rok, který je následkem nešťastného rozhodnutí města. Jde tu o princip, kdy se do centra záměrně přivádí více aut a naopak, tradiční věc ho bude muset opustit. Bývá zvykem, že náměstí jednou za čas ožijí, ale i přesto, že Vám v období posvícení klesne komfort, tak nikdy není tak zle.. Lidé s domem u železnice nebo tramvajové zastávky, takové štěstí jako Vy nemají. Naše centrum v současné době skutečně zaostává, mnoho pozitivního se v něm neděje a záměr přesunout pouť je pro mě jen dalším důkazem toho, že ještě nějaký čas bude sloužit pro pohodlí řidičů. Památkáři mají s centrem také své plány, ale zatím se děje pravý opak a na "rekreační" zónu to zatím nevypadá.

Vše co píšete o Jungmance a náměstí a vyloženě idiotskému způsobu vedení dopravy a hluku z ní vám podepíšu! V tomto kontextu je kravál od kolotoču jen nicotná záležitost smile S tím se nedá než souhlasit a třikrát to podškrtnout!

Co se týká těch kolotočů, osobně tuhle zábavu jsem nikdy němel rád a opravdu mi vadí, její přesun za město bych uvítal. Nic víc.

17

Re: Kolotoče v centru města?

ceskobroskyobcan napsal:

Tak se vrate zpět na vesnici, můžete tam chovat krávy a prasata. Když nejste Broďák. Mlčte prosím!!!!  Když se Vám to nelíbí,můžete se přestěhovat ke starostovy, třeba taky získáte pozemek tzv. malá domů

Byli vaši rodiče sourozenci?

18 Naposledy upravil: ceskobroskyobcan (19.09.2013 09:24:14)

Re: Kolotoče v centru města?

Penek. Jste Rom?  Nebo Vaši rodiče jsou Romové?

19 Naposledy upravil: ceskobroskyobcan (19.09.2013 09:25:49)

Re: Kolotoče v centru města?

Vážená paní Nekolná nebo Pane Nekolný. Co se týče Vašeho poctivého kupování pozemku. Je mi to absolutně buřt:) Víte.... To, že o tom město mluví, s tím už nic neuděláte... musíte je nechat mluvit a smířit se s tím...
Ale zase na druhou stranu, líbí se mi, jak se oba dva tady obhajujete... to je jako že nahrávate lidem, že to až tak křištálově čisté asi nebude:):)

20

Re: Kolotoče v centru města?

ceskobroskyobcan napsal:

Penek. Jste Rom?  Nebo Vaši rodiče jsou Romové?

Měl jste těžké dětství?