21

Re: Zastupitelé nekomunikují...

Nedokáži posoudit, zda zastupitelé komunikují dostatečně, nebo nedostatečně. Myslím, že někteří komunikují velice operativně a fundovaně, byť nemusím s jejich názory souhlasit. Zaujalo mne však, jak některým osloveným vadí používání nicků v internetových diskusích. Je to naprosto běžné. Pokud někdo někoho vysloveně neuráží a nenapadá, nevidím na tom nic nezdvořilého a neslušného. Naopak, je to forma moderní internetové komunikace, běžná pro takováto fóra. To, že se zastupitelé pod své odpovědi podepisují celým jménem, mi připadá naprosto samozřejmé. Rozhodli se dát své osoby dobrovolně a nezištně do služeb veřejnosti, proto by bylo nevhodné, aby začali svou identitu skrývat. Ale ani jim bych to nevyčítal a nevytýkal neslušnost. Pouze by mne mrzelo, že bych je nemohl docenit.
Za svou osobu slibuji, že až budu chtít někomu vytknout třeba skutečnost, že je blb, učiním tak osobně a plným jménem. Do té doby se budete muset smířit s mým nebohým nickem - česky též pseudonymem či přezdívkou.
Nechci, aby byl tento příspěvek brán jako obhajoba názorů jiných účastníků tohoto fóra. Je to jen vysvětlení pro pochybovače o mém slušném vychování.

Born stupid? Try again!