31

Re: Pokutování lidí na nádraží

Argumentace pana Fokta je opravdu k smíchu a poněkud scestná. (A asi je jediný člověk, který chodí k benzinové pumpě pěšky. :-))

Myslím, že snad je proboha volba každého, kde bydlí. Odevšud je to někam daleko a někam blízko.  Nechápu co je za problém ujít denně pár stovek metrů navíc. Alespoň něco děláte pro své zdraví.

A tahle mentalita mě opravdu fascinuje - cítit se dotčeně, když páchám přestupek a jsem za to penalizován.

Myslím, že předchozí příspěvek p. Binka mluví za vše a vůbec se nedivím razantnímu postupu ČD a policie.

Co se týká věčně omílaného tématu podchodu, myslím že jsou ve městě jiné priority, kam investovat. Zkuste se po městě projít a uvidíte. Jestli vás tedy z toho nebudou bolet nohy.

32

Re: Pokutování lidí na nádraží

Děkuji, jakmile mi revmatologové z VFN Praha dají do pořádku chodidlové klouby, vyrazím na obhlídku. Hezký den.

33

Re: Pokutování lidí na nádraží

Jasně podle pana Binka jsou dána pravidla ............,jak kde a jak pro koho. Já to vidím tak, že je v našem státě takovej binec, že to ani není možný. A Vy tady mluvíte o pravidlech ??? Člověk by tady z té diskuze zvracel......

34

Re: Pokutování lidí na nádraží

ixtan napsal:

Jasně podle pana Binka jsou dána pravidla ............,jak kde a jak pro koho. Já to vidím tak, že je v našem státě takovej binec, že to ani není možný. A Vy tady mluvíte o pravidlech ??? Člověk by tady z té diskuze zvracel......

Ano, zbav se flustrace !

35

Re: Pokutování lidí na nádraží

Hezké čtení. Moralistů, čestných lidí a dodržovatelů zákonů nám zde valně přibývá. Já to sice vidím trochu jinak. Koho nepálí odsuzuje. Také české. Naprosto souhlasím s hepo37. Jsem recidivista a delikvent, budu trpět. Ale nesmířím se s tím, že na mne někdo kašle. Takové bláboly, jako že je každého věc, kde bydlí nestojí za komentář. Mne prostě žerou akce typu pokuty za přechod na Škvárovnu.  Ještě pochopím pokuty za skákání do kolejiště, ale touž jsem zmínil. Zajímavé je, že stejně se pohybují i cestující na stranu Velkého Brodu, kam podchod vede, ale tam policajta nevidět.
Ale jsem rád, že nám tu více spoluobčanů vysvětlilo co jsme to za vyvrhel. Ano, v tomto případě jsem a zůstanu. A rád věřím, že pánové a dámy, kteří zde moralizují, dodržují v obci padesátku, na silnici devadesátkou a neporušují žádné zákony a předpisy. Jinak by byly jejich poučky pouze plané plky. Včetně těch zastupitelských.

Born stupid? Try again!

36

Re: Pokutování lidí na nádraží

Jaksi v tichosti se odtud vytratil příspěvek p. Fokta, na který jsem reagoval, zajímavé. Tím se lehce vytráci smysl mého příspěvku. No nic, každý reaguje na kritiku jinak.

Ad Pivas: Tak trochu jste to nepochopil. Nikdo tady neodsuzuje a nemoralizuje. Já taky klidně jdu přes koleje a v autě nejezdím 50/90/130. Představte si, že dokonce občas i plnou čáru přejedu. Ale když mě u toho chytne policie, tak nesu důsledky. A nebudu o tom do nekonečna plkat a stěžovat si na internetu, jak že je to nespravedlivé a podobně.

37

Re: Pokutování lidí na nádraží

Dobrý večer,
pokud někdo neviděl dnešní Události v České televizi, tak doporučuji tuto reportáž http://www.ct24.cz/vysilani/2011/02/15/ … sti/?index[]=147329 To jen pro dokreslení mého příspěvku z dnešního dopoledne...

38 Naposledy upravil: Michal Fokt (15.02.2011 22:04:43)

Re: Pokutování lidí na nádraží

Děkuji, shlédl jsem, no je to samozřejmě závažná věc. I když je to tam možná trochu nešťastně spojené (věta moderátorky, že lidé ignorují podchody a nadchody, a k tomu záběry z Brodu, ovšem ale jen z té strany kde podchod je smile ). Ale to už bychom se nimrali v detailech a slovíčkařili, a myslím že tím nic nevyřešíme. Hezký večer.

39

Re: Pokutování lidí na nádraží

Kdyz uz se tu tak krasne rozepisuji cisla, mohl by mi sem nekdo hodit spesnost "preventivnim pomahanim a chranenim" obyvatel na pocet smrtelnych nehod v teto stanici? Vhledem k tomu, ze jde predevsim o bezpecnost.

40

Re: Pokutování lidí na nádraží

Marku, děkuji za odkaz i statistiky. Myslím, že k tomu netřeba komentáře.