Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

AM napsal:

Pane inženýre, nechci se nikoho zastávat, ale v tomto případě platí "NEČIŇ DRUHÝM  TO, CO NECHCEŠ, ABY ONI ČINILI TOBĚ" viz. Vaše komentáře např. na adresu pana ředitele Duška...

Souhlasím,měl jsem mu to říci osobně

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Pane ING. Kruliš!!! Nechcete si ten Váš titul odebrat??? Nebo jste ho taky získal rychlokurzem v Plzni!!!! Za 1) nevím, kde jste vzal, že se jmenuji nějakej Jaroslav H!!! A za 2) Nevidím důvod, proč bych se měl klidnit?? Nijak Vás vulgárně neurážím, jen písu svobodu slova..je demokracie!!!! A to, že neunesete pravdu a tlak na Vás a že se vy sám se neumíte chovat, tak to pardon... potom děkujeme odejděte!!!!

23

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Nechci se kohokoli zastávat, zase tak dobře pana ředitele neznám, ale kritizovat umí pane Občane každý. Uvědomte si, že za předešlého vedení TS (pí.Plášilová) hrozilo, že by se TS úplně prodaly a věřím, že pak byste zase nadával, že to soukromá firma dělá draho a že se radnice chce všeho zbavit. Nechcete se toho chopit sám, s těmi finančními těžkostmi všemi, které to má? Věřte že nejsou malé, ač nesedím v zastupitelstvu, byl jsem u toho když se tam projednávalo co s tím dál, a nevypadalo to moc optimisticky ty prognózy. Přiznám se, že nevím, jak jsou na tom TS s financemi teď, ale jak už jsem asi někde psal, z hlediska komise životního prostředí hodnotíme změnu vedení TS spíše pozitivně, mnohdy jsou jediné, kdo se našimi návrhy a podněty zabývá a řeší je. Na OŽPZ většinou leda padají pod stůl. Přesto je jistě stále na fungování TS zlepšovat a věřím že pan ředitel pro to udělá co bude v jeho silách a finančních možnostech, vymezených vedením města.

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

ceskobroskyobcan napsal:

Pane ING. Kruliš!!! Nechcete si ten Váš titul odebrat??? Nebo jste ho taky získal rychlokurzem v Plzni!!!! Za 1) nevím, kde jste vzal, že se jmenuji nějakej Jaroslav H!!! A za 2) Nevidím důvod, proč bych se měl klidnit?? Nijak Vás vulgárně neurážím, jen písu svobodu slova..je demokracie!!!! A to, že neunesete pravdu a tlak na Vás a že se vy sám se neumíte chovat, tak to pardon... potom děkujeme odejděte!!!!

teď jste mě tedy rozesmál:)

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Vážně?? A čím??? smile Vaší neschopností??? Nebo že mi říkáte nějakej Jaroslav H?? smile To opravdu hovoří o Vaší inteligenci... kterou jste určitě pobral v armádě....smějete se akorád vaší aroganci a že neumíte jednat s lidma a nic neumíte!!!

26 Naposledy upravil: Michal Fokt (13.01.2010 16:15:52)

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Mezi námi, třeba pana ředitele rozesmály vaše pravopisné chyby wink Ale jinak se mi líbí, jak tu ta diskuze ožila big_smile

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Aha, ale o to tady teď přece nejde.. každý udělá pravopisnou chybu... a najdeme ji i v novinách!!!!

28

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Já vím, však vidíte že se tomu směji smile Omlouvám se za přerušení tématu diskuze a jsem zvědav jak se vyvine. Zatím nashle.

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

Pane Fokt... by jste byl zlatej ředitel TS:)

30

Re: SNĚHOVÁ KALAMITA!!!!

No, děkuji, ale myslím že tyhle ambice nemám big_smile