1

Téma: Řešení dodržování rychlosti v Zahradech

PROSBA
Šlo by nějakým způsobem docílit toho, aby se v Česko Brodských Zahradech, dodržovala předepsaná třicítka? V současnosti je zde myslím třináct dětí, do věku sedm let. Plno lidí, které zde ve vozech vídám, znám buď osobně, nebo od vidění. A mnozí nejsou schopni očividně třicítku dodržet a také věřte tomu, že kolikrát to není ani padesát.
Také se v nedávné době, kolem mě prohnaly dvě dodávky PPL. Když napíšu, že jejich rychlost byla nejméně sedmdesát km/h budete mi věřit?
Žádám proto jasnou odpověď, zda se tímto problémem město hodlá zabývat a případné zrychlené řešení tohoto nebezpečného jednání VĚTŠINY řidičů, UVÍTÁM NEJEN JÁ!
Pevné úsekové měření, náhodné měření, zpomalovací retardery... nevím, možná bič.

2

Re: Řešení dodržování rychlosti v Zahradech

V Zahradech se již několikrát rychlost měřila a zatím tam městská policie nezaznamenala žádný přestupek. Do úkolů jsem strážníkům zadal provedení dalších měření rychlosti. Jedná se o silnici 3. třídy ve vlastnictví Středočeského kraje, kde kraj nedává souhlas s instalací zpomalovacích pásů, nicméně znovu i tuto možnost prověřím.