1 Naposledy upravil: AB (22.03.2017 14:42:55)

Téma: Parkování u nádraží - špatně fungujíci značení 'Obsazeno'

Dobry den, dnes rano jsem chtela zaparkovat u nadrazi na parkovisti Klučovska. Sviti napis 'Obsazeno', ale hned u vjezdu vidim minimalne 7 volnych mist (nejsou to ty invalidi co uz se tu resilo). Zvonim u zavor na zvonek, ale nikdo nereaguje. Volam na tel. kamerove hlidky, kde dostanu odpoved 'Ja se podivam na kameru a uvolnim vas', ale 10 minut se nic nedeje. Vlak za 2 minuty odjizdi sad Volam teda znova, co se deje? Ja vas nemuzu pustit hlasi mi to obsazeno. Posilam tam policii na kontrolu. Dalsich 10 minut se nic nedeje. Volam teda na policii kdy priblizne prijedou. Odpoved, nejdriv za 10-15 minut. Aby mi neodjel i druhy vlak jedu teda rychle hledat misto nekde ve meste. (zaparkuji u obchodaku a doufam, ze mi auto neodtahnou).
Zajimalo by mne co se da v tomto pripade delat, kdyz dokonaly listeckovaci/zavorovy system nefunguje jak ma a do pul hodiny nejsou schopny zavadu odstanit?

2

Re: Parkování u nádraží - špatně fungujíci značení 'Obsazeno'

Děkujeme za upozornění a zároveň se omlouváme za způsobené problémy. Na parkovacím systému byla chyba v softwaru. Záležitost jsme reklamovali a nyní by mělo být parkoviště plně funkční. Městská policie má samozřejmě i jiné povinnosti a jakmile tom bylo možné, tak na parkoviště dorazila.