1

Téma: Rušení televizního signálu

Chtěl bych se zeptat, zda v Českém Brodě je budována nová BTS mobilního operátora, v průběhu tohoto týdne došlo ke zhoršení TV signálu

2

Re: Rušení televizního signálu

Nejen TV signálu, ale i signálu rádiového.

3

Re: Rušení televizního signálu

Nevím, zda lze tak mizerný signál rozhlasu a televize, jaký je v ČB, ještě zhoršit. Ale jak zde čtu, tak asi ano.

Born stupid? Try again!

4

Re: Rušení televizního signálu

Mám v Liblicích anténu otočenou na Ústí nad Labem a super program, žádné rušení.

5

Re: Rušení televizního signálu

Potvrzuji zhoršení signálu v Č. Brodě - se set-top boxem jsme neměli šanci vůbec, máme tedy signál přes satelit (byť satelitní programy nevyužíváme). A většina programů "kostičkuje", případně nehraje vůbec.

6

Re: Rušení televizního signálu

Zdravím diskutéry. Mám také dotaz k signálu. Nepřímý soused si neustále stěžuje, že mu má sekačka ruší televizní signál (2 roky předtím nic, až nyní). Měl jsem půjčenou i jinou sekačku, stejný výsledek, u své staré sekačky jsem vyměnil svíčku a opět problém. Bohužel soused neustále čučí na telku a já jakmile začnu sekat, je venku a má poznámky, já bohužel vzhledem k pracovnímu vytížení nemohu řešit jestli zrovna kouká na fotbal (sekám jen v týdnu dopoledne nebo v sobotu dopolko, podle toho jak mám čas). Mám také dotaz, nikdy jsem s něčím podobným nesetkal, dá se toto rušení nějak vyřešit u sekačky? Podle jeho vyjádření mu televizi ruší i projíždějící auto, (tzn má špatně nastavenou seřízenou anténu). Ptal jsem se i jiných sousedů a tam problém není. Kdyby vás něco napadlo, budu moc rád za radu.

7

Re: Rušení televizního signálu

Pavel K napsal:

Zdravím diskutéry. Mám také dotaz k signálu. Nepřímý soused si neustále stěžuje, že mu má sekačka ruší televizní signál (2 roky předtím nic, až nyní). Měl jsem půjčenou i jinou sekačku, stejný výsledek, u své staré sekačky jsem vyměnil svíčku a opět problém. Bohužel soused neustále čučí na telku a já jakmile začnu sekat, je venku a má poznámky, já bohužel vzhledem k pracovnímu vytížení nemohu řešit jestli zrovna kouká na fotbal (sekám jen v týdnu dopoledne nebo v sobotu dopolko, podle toho jak mám čas). Mám také dotaz, nikdy jsem s něčím podobným nesetkal, dá se toto rušení nějak vyřešit u sekačky? Podle jeho vyjádření mu televizi ruší i projíždějící auto, (tzn má špatně nastavenou seřízenou anténu). Ptal jsem se i jiných sousedů a tam problém není. Kdyby vás něco napadlo, budu moc rád za radu.

Začátkem minulého století používali kosy a televizi to vůbec nerušilo... smile

Born stupid? Try again!

8

Re: Rušení televizního signálu

Liblice potvrzuji, poslední dobou to nestojí za nic. A ještě mimo téma, Na Parcelách nesvítí lampy.  Pokud svítí, tak jen občas. Už se koná jejich výměna?

9

Re: Rušení televizního signálu

bublais napsal:

Liblice potvrzuji, poslední dobou to nestojí za nic. A ještě mimo téma, Na Parcelách nesvítí lampy.  Pokud svítí, tak jen občas. Už se koná jejich výměna?

Dobrý den, k televiznímu signálu se asi vyjadřovat nebudu. Veřejné osvětlení             Na Parcelách přestane svítit, jakmile dojde k výpadku jističe vlivem větru nebo jinému důvodu, který způsobí zkrat. V Liblicích je totiž vrchní vedení v ulici Bylanská (polovina ulice), dále Lstibořská, ale také Ve Staré Vsi. Čez upustil prozatím od ukládání kabelů ze sloupů a nástřešáků do výkopů v zemi, toto je nezbytné realizovat u veřejného osvětlení. Katastrofální stav lamp veřejného osvětlení Na Parcelách (výměna kabelů, sloupů a lamp) bude provedeno v jarních měsících roku 2018 v rámci akce Efekt. Již nyní byly světelné body nahrazeny novými lampami LED v ulicích U Kapličky, Ke hřišti, K Vysílači a další ulice budou do konce letošního roku následovat. V dubnu 2018 proběhne již zmiňovaná rekonstrukce v části Na Parcelách. Jak jsem psal na začátku, musí se taktéž realizovat uložení kabelů VO do zemních výkopů. Také dnes ráno naši pracovníci provedly opravu nahozením jističů ve spínacím bodě.
Ing. Miroslav Kruliš