1

Téma: přechody

Dobrý den.Nešlo by něco udělat s tím"kašpárkem" na přechodu na křížení ulic Žitomířská x Komenského?Myslím tím ráno,jak tam hlídají dole na přechodu.Neb se tam brzo něco stane......Viděl to někdo povolaný?S přechody nahoře nejsou problémy.Tam je to zodpovědně vedeno.Ale tenhle dole....zkontrolujte si to,prosím.

2

Re: přechody

S kašpárkem lze vždy něco udělat. Ale musí ho vidět někdo povolaný. A musí být zodpovědně veden. Pak je skutečně naděje, že se brzo něco stane. A přechod nahoře opravdu nebývá problém. Horší je to s přechodem dole.

3

Re: přechody

penek napsal:

S kašpárkem lze vždy něco udělat. Ale musí ho vidět někdo povolaný. A musí být zodpovědně veden. Pak je skutečně naděje, že se brzo něco stane. A přechod nahoře opravdu nebývá problém. Horší je to s přechodem dole.

Veliká pravda. S kašpárkem se dají dělat zajímavé věci lysolko. Ale musí se umět vzít dobře do ruky.

Born stupid? Try again!

4

Re: přechody

Teď se nám přestěhoval chaos na ten horní přechod.........

5

Re: přechody

No Lysolko,  Vy na tom přechodu taky moc neperlíte. Jen mě zaráží, že nasazujete na svého kolegu v plácačce. Mate sice o trošku víc zkušeností s přechody, ale jinak žádná hitparáda. Jenom  kdyby ten " kašpárek" věděl kdo ho tady masíruje.

6

Re: přechody

Moment,já nestojím na žádném přechodu.To si asi pletete.Protože já pracuji mimo Brod.Akorát zde vodím své dítě do školy.

7

Re: přechody

Dobrý den.Teď to tu čtu.Na přechodu jsem já.A nemáme problém.Bydlím kousek od školy a jsem dole.Jinak bych doporučila rýpálkům,aby si to zkusili osobně.Sranda to není.Každý se musí učit.Ale řidičům bych doporučila,aby se trošku po ránu probudili.Děti jsou sice trochu divoké,ale s tím se musí počítat.
H.S.