1

Téma: Přechod pro chodce - Tyršova ulice

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné nějakým způsobem vyřešit přechod pro chodce v ulici Tyršova (nachází se zde 2. ZŠ). V této ulici je pouze jeden přechod pro chodce na rohu u Sokolovny. Většina dětí ho však nevyužívá a přebíhá nebo přechází mimo tento přechod. Bylo by možné udělat druhý přechod u Městského úřadu?
Děkuji
G. Hertlová

2

Re: Přechod pro chodce - Tyršova ulice

Souhlasím. Je jen otázkou času, kdy nějaké dítě vběhne pod auto..

3

Re: Přechod pro chodce - Tyršova ulice

A co takhle namalovat v Brodě přechody pro chodce na celou plochu všech silnic? Udělat z města prostě Zebra City! Protože jinak mám strašnou obavu, že je otázkou času, než se někde někomu něco stane...

4

Re: Přechod pro chodce - Tyršova ulice

penek napsal:

A co takhle namalovat v Brodě přechody pro chodce na celou plochu všech silnic? Udělat z města prostě Zebra City! Protože jinak mám strašnou obavu, že je otázkou času, než se někde někomu něco stane...

Já si také myslím, že je lepší pomalovat ČesBrod, než si vychovat děti.

Born stupid? Try again!

5

Re: Přechod pro chodce - Tyršova ulice

Lepší by bylo vychovávat řidiče. Začít by se mohlo třeba u těch kreténů z uřvanejma výfukama, který nechápou značky o omezení rychlosti a jsou schopný to rozjet na plný pecky přes náměstí, když si okolo ty nevychované děti hrají. Divím se, že slušný češi nechtějí řešit příčiny. No vlastně nedivím... sad

6

Re: Přechod pro chodce - Tyršova ulice

h.dub napsal:

Lepší by bylo vychovávat řidiče. Začít by se mohlo třeba u těch kreténů z uřvanejma výfukama, který nechápou značky o omezení rychlosti a jsou schopný to rozjet na plný pecky přes náměstí, když si okolo ty nevychované děti hrají. Divím se, že slušný češi nechtějí řešit příčiny. No vlastně nedivím... sad

Myslím, že slušní Češi příčiny řešit chtějí. Příčina je nevychovanost. I ty kretény s uřvanými výfuky někdo nevychoval. Poku si myslíte, že tyto "řidiče" omezí a vychová namalovaný přechod, tak jsem plně pro jeho zřízení. Ale mám strach, že to děti příliš neochrání.

Born stupid? Try again!