11

Re: Imigranti

Fiara napsal:
penek napsal:

Ano, myska, to je skutečně skandální!

Můžete nám laskavě objasnit, co znamená nebo jak se pozná osoba "muslimského původu"?

U některých to asi skutečně nebude z horka...

Kdo by to řekl, že na nevinný dotaz se místo odpovědi dočkám siláckých výkřiků.Že ve městě potkáváme už dlouho asi dvě zahalené ženy s dětmi je holý fakt.V tomto počtu jsou naprosto v pohodě.Ale kdyby jich mělo přijít horda ze strany těch imigrantů, měla bych strach.To víte, není každý sluníčkový hrdina.

Zahalené ženy jsou holý fakt, to by nevymyslel ani Cimrman! lol

12

Re: Imigranti

Že prý vedle Fiary budou stavět uprchlický tábor. Fiaro, rychle napište Okamurovi, ať to takhle nenechá. Jsem rád, Fiaro, že jste správný "slušný Čech" a chováte se podle toho.

Jednoho dne se želvy naučí létat!

13

Re: Imigranti

Penek - tomá být vtipné?Já na Cimrmanovi neujíždím,takže jsem se ani nezasmála.
Krvesaj - nejspíš také dobře víte, že uprchlíci jsou pro někoho dobrý kšeft, možná i pro vás, že tak pištíte.

14

Re: Imigranti

No nic, já mám prostě pocit, že mezi námi fungují jedinci, kteří si musí vymyslet problém za každou cenu. Možná jenom, aby se zviditelnili.
Takže: v Lidlu jsem potkal tři Rusy a asi sedm Ukrajinců - nezačne tu boj o Kijev? Dále jsem potkal na náměstí několik občanů, kdy vypadali velmi korejsky, nenapadne nás KLDR? Na nádraží jsem potkal pár pitomců, nepostavíme si v ČB blázinec?
Popřípadě to lze rozvést na tři samostatná diskusní vlákna.

Born stupid? Try again!

15

Re: Imigranti

Pivas napsal:

No nic, já mám prostě pocit, že mezi námi fungují jedinci, kteří si musí vymyslet problém za každou cenu. Možná jenom, aby se zviditelnili.
Takže: v Lidlu jsem potkal tři Rusy a asi sedm Ukrajinců - nezačne tu boj o Kijev? Dále jsem potkal na náměstí několik občanů, kdy vypadali velmi korejsky, nenapadne nás KLDR? Na nádraží jsem potkal pár pitomců, nepostavíme si v ČB blázinec?
Popřípadě to lze rozvést na tři samostatná diskusní vlákna.

Máte recht.Není nad to zavrtat hlavu do písku a dát si jedno točený, a dělat, že je vše idylka.

16

Re: Imigranti

Fiara napsal:
Pivas napsal:

No nic, já mám prostě pocit, že mezi námi fungují jedinci, kteří si musí vymyslet problém za každou cenu. Možná jenom, aby se zviditelnili.
Takže: v Lidlu jsem potkal tři Rusy a asi sedm Ukrajinců - nezačne tu boj o Kijev? Dále jsem potkal na náměstí několik občanů, kdy vypadali velmi korejsky, nenapadne nás KLDR? Na nádraží jsem potkal pár pitomců, nepostavíme si v ČB blázinec?
Popřípadě to lze rozvést na tři samostatná diskusní vlákna.

Máte recht.Není nad to zavrtat hlavu do písku a dát si jedno točený, a dělat, že je vše idylka.

Fiaro, čtete zpravodajství? Zkuste to někdy. Namátkou třeba KDE mají být v ČR uprchlíci ubytováni, KOLIK, KDY a JACÍ do ČR přijdou atakdále. Samozřejmě vám nikdo nebrání ve stihomamu a pečlivé evidenci všech obyvatel Českého Brodu, kteří podle vás nepatří mezi slušné občany (kam samozřejmě VY spadáte v první řadě, jak to chápe můj jednoduchý bílý český selský rozum). Technická - pivo se čepuje, točí se maximálně kolotoč. wink

Jednoho dne se želvy naučí létat!

17

Re: Imigranti

Krvesaji, přes pivo máte, jak vidno, přehled, ale jinak plácáte hlouposti.Přečtěte si můj první příspěvek, všechno ostatní jste si vybájili ve svýh reakcích vy.Pouze jsem se zeptala...to se nesmí?Proč vás to tak čílí?

18

Re: Imigranti

Bladsakr se nám krásně zahryznul, ale vyčerpaná lama to, jak vidnozřiti, zdaleka nevzdává.  wink

19 Naposledy upravil: Pivas (21.07.2015 16:20:41)

Re: Imigranti

S urputností frontové (rozuměj frontu v obchodě, na úřadě, u lékaře..) bojovnice tu fiara hájí své.  S těmi, kteří nemají stejný názor, zatočí. Hlava v písku, točené (či čepované), plácání hloupostí,... atd.. Hlavně uhájit svou ...., opravdu nevím, jak to nazvat. Bojujte sama zarputilá fiaro. Až Vám všichni přestanou reagovat a odpovídat v tomto vlákně, určitě vymyslíte další superproblém. Držím palce a těším se.
Angažovaní a aktivní jedinci Vašeho typu jsou to, co naše společnost, vlast a město potřebují.

Born stupid? Try again!

20

Re: Imigranti

Tak tak, končím v krmení trolů. Salam alejkum, Fiaro. smile

Jednoho dne se želvy naučí létat!