Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 580 let

Volby

Volební období 2014 - 2018

1 - Strana svobodných občanů

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Šaroch Miroslav Ing. 40 Svobodní Svobodní programátor OSVČ Český Brod
2 Majer Milan Ing. 38 Svobodní BEZPP obchodní ředitel V+T mat Český Brod
3 Litera Lukáš Ing. 32 Svobodní BEZPP projektový manažer Český Brod
4 Brožek Filip 43 Svobodní BEZPP obchodní ředitel KOBRA FORMY Český Brod
5 Urban Miroslav Ing. 62 Svobodní BEZPP ředitel Lučební závody Kolín Český Brod

2 - Volba pro město

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Traurig Vojtěch Pavel JUDr. Ph.D. 34 VPM BEZPP právník Liblice
2 Adam Luboš 56 VPM BEZPP živnostník Český Brod
3 Firbas Jan 52 VPM BEZPP zaměstnanec SŽDC Český Brod
4 Bulíř Radoslav Mgr. 40 VPM BEZPP IT manažer Liblice
5 Fraňková Miloslava 68 VPM BEZPP pojišťovací makléřka Český Brod
6 Boháček Jan 34 VPM BEZPP živnostník Český Brod
7 Franěk Pavel 41 VPM BEZPP správce informačních systémů Český Brod
8 Hnidová Miloslava 55 VPM BEZPP účetní Český Brod
9 Fuksa Martin 37 VPM BEZPP dispečer Český Brod
10 Klein Petr Mgr. 35 VPM BEZPP manažer Český Brod
11 Zábojníková Jiřina 58 VPM BEZPP státní zaměstnanec Český Brod
12 Boháček Josef 29 VPM BEZPP číšník Český Brod
13 Franěk Karel 70 VPM BEZPP důchodce Český Brod
14 Tůma Josef 53 VPM BEZPP dispečer Český Brod
15 Hladík Petr 63 VPM BEZPP důchodce Český Brod
16 Obrtlík Petr 49 VPM BEZPP technik Český Brod
17 Lupoměská Marta 71 VPM BEZPP důchodce Český Brod
18 Balhar Jaroslav 30 VPM BEZPP technik Liblice
19 Novák Milan 44 VPM BEZPP automechanik Český Brod
20 Šafra Milan 41 VPM BEZPP kuchař Český Brod
21 Bulířová Valerie Mgr. 40 VPM BEZPP informatička Liblice

3 - Českobroďák SNK

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Havlíček Jiří Mgr. 34 NK BEZPP státní zaměstnanec Český Brod
2 Málek Metoděj Bc. 33 NK BEZPP státní zaměstnanec Český Brod
3 Petrásek Jaroslav Ing. 48 NK BEZPP podnikatel Český Brod
4 Štolba Pavel Ing. 38 NK BEZPP obchodní ředitel Český Brod
5 Šmejkalová Lucie Ing. 26 NK BEZPP podnikatel Český Brod
6 Kokeš Jaroslav Ing. 71 NK BEZPP důchodce Český Brod
7 Sasková Katy 34 NK BEZPP odborný poradce Český Brod
8 Janků Martin Ing. 46 NK BEZPP vinárník Český Brod
9 Kuklová Irena 42 NK BEZPP administrativní pracovník Liblice
10 Jedlička Michal Ing. 28 NK BEZPP podnikatel Český Brod
11 Kaše Jaroslav 61 NK BEZPP státní zaměstnanec Český Brod
12 Popová Veronika Ing. 29 NK BEZPP administrativní ředitel Český Brod
13 Kuchařová Hana Mgr. 27 NK BEZPP pedagog Český Brod
14 Havlíčková Markéta Ing. arch. 29 NK BEZPP architekt Český Brod
15 Pospíšil Evžen Ing. 33 NK ČSSD zaměstnanec státní organizace Český Brod
16 Kašpar Petr 68 NK BEZPP důchodce Český Brod
17 Marek Petr 45 NK BEZPP podnikatel Liblice
18 Novák Jiří Bc. 30 NK BEZPP programátor Český Brod
19 Volvovič Josef Mgr. 63 NK BEZPP pedagog Český Brod
20 Rottrová Hana 66 NK BEZPP důchodce Český Brod
21 Bouchalová Zdeňka Mgr. 59 NK BEZPP podnikatel Český Brod

4 -  TOP 09

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Klinecký Tomáš Mgr. 34 TOP 09 TOP 09 advokát Český Brod
2 Řídký Miroslav 65 TOP 09 TOP 09 provozní ředitel Liblice
3 Kratochvílová Jana Bc. 43 TOP 09 BEZPP sociální pracovnice, ředitelka NNO Český Brod
4 Bolomský Jiří Ing. 40 TOP 09 BEZPP projektant, projektový manažer Český Brod
5 Ulík Filip Ing. 44 TOP 09 BEZPP projektový manažer Český Brod
6 Žofka Libor Mgr. 43 TOP 09 BEZPP vedoucí oddělení Generálního ředitelství cel Štolmíř
7 Pospíchal Jiří Ing. 29 TOP 09 BEZPP pracovník obchodního oddělení v přepravní spol. Český Brod
8 Batela Štěpán 29 TOP 09 BEZPP product manager Český Brod
9 Hertl Pavel 42 TOP 09 BEZPP IT specialista Český Brod
10 Misterková Michala 32 TOP 09 BEZPP účetní Český Brod
11 Kovář Petr Ing. 55 TOP 09 BEZPP stavební technik Český Brod
12 Tyglová Barbora 44 TOP 09 BEZPP účetní Český Brod
13 Klinecký Jan Ing. 63 TOP 09 BEZPP projektant, podnikatel Český Brod
14 Schleif Jan 26 TOP 09 TOP 09 manažer obchodní skupiny Český Brod
15 Záhrobská Gabriela Ing. 37 TOP 09 BEZPP účetní Český Brod
16 Peffek Michal 38 TOP 09 BEZPP IT architekt Liblice
17 Svíčková Andrea 26 TOP 09 BEZPP v domácnosti Český Brod
18 Drbohlavová Jana 66 TOP 09 BEZPP důchodce Liblice
19 Benák Jan Mgr. 44 TOP 09 BEZPP středoškolský učitel Český Brod
20 Bubla Rudolf 54 TOP 09 BEZPP podnikatel Český Brod
21 Svíčka Lukáš 26 TOP 09 BEZPP automechanik Český Brod

5 - Občanská demokratická strana

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Nekolný Jakub Bc. 43 ODS ODS starosta Český Brod
2 Forstová Jana MUDr. 52 ODS BEZPP lékařka Český Brod
3 Vlasák Martin 42 ODS ODS ředitel společnosti Český Brod
4 Rahmová Renata Ing. 51 ODS BEZPP učitelka SŠ Český Brod
5 Fischer Jaromír 69 ODS ODS důchodce Český Brod
6 Stuchl Jiří Bc. 34 ODS BEZPP projektový manažer Štolmíř
7 Batela Ondřej Bc. 34 ODS ODS jednatel společnosti Český Brod
8 Němeček Josef Ing. arch. 36 ODS ODS architekt Český Brod
9 Talacko Jaroslav MVDr. 47 ODS BEZPP veterinární lékař Český Brod
10 Fuchs František 63 ODS ODS důchodce Český Brod
11 Plíva Milan Mgr. 70 ODS ODS důchodce Český Brod
12 Malík Jaroslav 59 ODS BEZPP tiskař Český Brod
13 Holeček Petr 25 ODS ODS student Český Brod
14 Srba Zdeněk 57 ODS ODS soukromník Český Brod
15 Chaloupka Jan 36 ODS BEZPP majitel pizzerie Český Brod
16 Drahorád Oldřich Ing. 70 ODS BEZPP stavitel Český Brod
17 Borovička Michal 37 ODS BEZPP živnostník Štolmíř
18 Hovorková Lucie Ing. 44 ODS BEZPP ředitelka domova Anna Český Brod
19 Kosina Ludvík 47 ODS BEZPP technik Liblice
20 Pažoutová Dana 69 ODS ODS důchodce Český Brod
21 Škorpil Zdeněk Ing. 84 ODS ODS důchodce Český Brod

6 - Křesťanská demokratická unie - Československá strana lidová

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Přikryl Jan Ing. 52 KDU-ČSL BEZPP projektový manažer Český Brod
2 Štěpán Pavel MUDr. 30 KDU-ČSL BEZPP lékař Český Brod
3 Mrvík Vladimír Jakub PhDr. Ph.D. 29 KDU-ČSL BEZPP historik, středoškolský učitel Český Brod
4 Štěpánová Dagmar Bc. 25 KDU-ČSL BEZPP učitelka Český Brod
5 Lebeda Ondřej doc. Ing. Ph.D. 41 KDU-ČSL BEZPP jaderný fyzik Český Brod
6 Kašpar Aleš Ing. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL tajemník MěÚ Štolmíř
7 Zvolánek Miloš Ing. 38 KDU-ČSL BEZPP technik řídících systémů Liblice
8 Vomáčková Irena Ing. 41 KDU-ČSL BEZPP projektová manažerka Liblice
9 Koziolová Lenka Mgr. 34 KDU-ČSL BEZPP středoškolská učitelka Český Brod
10 Žák Jan 26 KDU-ČSL BEZPP student Český Brod
11 Králová Daniela 25 KDU-ČSL BEZPP učitelka ZUŠ Český Brod
12 Šarochová Klára 18 KDU-ČSL BEZPP studentka Český Brod
13 Janíková Eva Ing. 36 KDU-ČSL BEZPP ekonomka Český Brod
14 Kubičková Jelena 43 KDU-ČSL BEZPP zdravotní sestra Český Brod
15 Kašpar Václav Bc. 23 KDU-ČSL BEZPP student Štolmíř
16 Přikrylová Jaroslava 48 KDU-ČSL KDU-ČSL v domácnosti Český Brod
17 Marková Marcela 48 KDU-ČSL BEZPP asistentka Liblice
18 Štěpán Cyril 25 KDU-ČSL BEZPP učitel Český Brod
19 Čechová Andrea 41 KDU-ČSL BEZPP zdravotní sestra Štolmíř
20 Babuláková Věra Bc. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL sociální pracovnice Český Brod
21 Baštová Daniela 27 KDU-ČSL BEZPP v domácnosti Český Brod

7- Ano 2011

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Borovská Gabriela 43 ANO 2011 ANO 2011 pojišťovací poradce Liblice
2 Hájek Václav 57 ANO 2011 ANO 2011 bezpečnostní ředitel Český Brod
3 Sýkora Jaroslav Ing. 64 ANO 2011 ANO 2011 důchodce Český Brod
4 Svoboda Karel 49 ANO 2011 ANO 2011 OSVČ Český Brod
5 Šalda Josef 48 ANO 2011 BEZPP školník 1.ZŠ Český Brod
6 Němcová Michaela Ing. 26 ANO 2011 BEZPP úřednice Český Brod
7 Višňovský Pavel 46 ANO 2011 BEZPP skladník Český Brod
8 Novák Petr 44 ANO 2011 BEZPP pojišťovací makléř Český Brod
9 Drahoňovská Irena MUDr. 56 ANO 2011 BEZPP dětská lékařka Český Brod
10 Sýkora Jan Ing. 28 ANO 2011 BEZPP student VŠ Český Brod
11 Blažková Jana 35 ANO 2011 BEZPP asistentka Český Brod
12 Šimůnek Karel 69 ANO 2011 BEZPP důchodce Liblice
13 Němec Miroslav 50 ANO 2011 BEZPP vedoucí střediska Český Brod
14 Portl Jiří 24 ANO 2011 BEZPP student VŠ Liblice
15 Baladránová Šárka 46 ANO 2011 BEZPP OSVČ Český Brod
16 Bartáková Jarmila 49 ANO 2011 BEZPP prodavačka Český Brod
17 Sál Jiří DiS. 29 ANO 2011 BEZPP zemědělec Český Brod
18 Protivová Libuše 51 ANO 2011 BEZPP uklízečka Český Brod
19 Weiss Miroslav 64 ANO 2011 BEZPP důchodce Český Brod
20 Svobodová Helena 43 ANO 2011 BEZPP OSVČ Český Brod
21 Tůmová Hana 42 ANO 2011 BEZPP prodavačka Liblice

8 - Komunistická strana Čech a moravy

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Korec Václav 70 KSČM KSČM stavitel Český Brod
2 Podhorský Boris 43 KSČM KSČM OSVČ Liblice
3 Papoušek Jiří 45 KSČM KSČM školník Český Brod
4 Sixtová Hana 45 KSČM KSČM prodavačka Český Brod
5 Březinová Anna 54 KSČM KSČM státní zaměstnanec Český Brod
6 Groh Milan DiS. 39 KSČM BEZPP obchodní zástupce Český Brod
7 Podhorská Markéta 38 KSČM BEZPP prodavačka Liblice
8 Kamlerová Jana 46 KSČM BEZPP poštovní doručovatelka Český Brod
9 Hybeš Bohumil 65 KSČM KSČM autodopravce Liblice
10 Link Petr 67 KSČM BEZPP státní zaměstnanec Český Brod
11 Vladyka Radek 41 KSČM BEZPP zámečník Český Brod
12 Semerád Ladislav 65 KSČM BEZPP technik Liblice
13 Máchová Oldřiška 60 KSČM KSČM prodavačka Liblice
14 Houžvičková Hana 74 KSČM KSČM bankovní úřednice Liblice
15 Vladyková Monika 40 KSČM BEZPP dělnice Český Brod
16 Lukeš Milan 68 KSČM KSČM technik Český Brod
17 Veselý Vladimír 68 KSČM KSČM zemědělský technik Český Brod
18 Mužík Miroslav 52 KSČM BEZPP traktorista Český Brod
19 Vosecká Vlasta 71 KSČM BEZPP úřednice Český Brod
20 Vlasák Vladimír JUDr. 69 KSČM KSČM právník Český Brod
21 Trachta Karel 67 KSČM KSČM řidič Liblice

9 - Sdružení nezávislých kandidátů - Zájmy Českého brodu

KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
PovoláníBydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěk
1 Janík Pavel Mgr. 62 NK BEZPP místostarosta Český Brod
2 Kulhánková Jana 51 NK BEZPP daňový profesionál Český Brod
3 Janík František Mgr. 66 NK BEZPP důchodce Liblice
4 Ležal Josef 48 NK BEZPP ředitel SŠ - COPT Český Brod
5 Chuchlová Marcela 43 NK BEZPP tajemnice TJ Slavoj Český Brod Český Brod
6 Stanková Jana 41 NK BEZPP ZŘ SOŠ Liblice Liblice
7 Majer Jaroslav Ing. 66 NK BEZPP obchodník Český Brod
8 Martínek Vladimír Ing. 66 NK BEZPP důchodce Liblice
9 Sommer Karel 73 NK BEZPP důchodce Český Brod
10 Hybeš David Ing. 42 NK BEZPP provozní ředitel banky a burzy cenných papírů Český Brod
11 Raková Ludmila 61 NK BEZPP fyzioterapeut Český Brod
12 Píša Pavel 36 NK BEZPP jednatel s.r.o. Český Brod
13 Šaroch Stanislav Ing. 44 NK BEZPP vysokoškolský učitel Český Brod
14 Jelínková Jaroslava 52 NK BEZPP ředitelka MŠ Český Brod
15 Lupoměský Richard Ing. 44 NK BEZPP stavební technik Český Brod
16 Bubníková Alena 50 NK BEZPP veterinární technik Liblice
17 Velehradský Ladislav 56 NK BEZPP pracovník TPCA Liblice
18 Nývltová Tereza 36 NK BEZPP učitelka Liblice
19 Čadská Drahomíra Mgr. 61 NK BEZPP důchodce Český Brod
20 Lambertová Jana 58 NK BEZPP vedoucí školní jídelny Český Brod
21 Papoušková Olga 65 NK BEZPP důchodce Český Brod

Zdroj volby.cz

Volby do zastupitelstev obcí 2014 - Materiály pro volební strany

Copyright © Město Český Brod, 2005-2017 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist