Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 580 let

Aktuality - Z města

Zvěrstvo: okradli starého člověka!

Přibližná podoba muže v autě Autor: identikit PČRPrý veze přeplatek za elektřinu. Důvěřivá starší žena ve vidině přilepšení k dnešním nevysokým důchodům vpustila dotyčnou do domu. A ta ji okradla.

Bohužel stále stejná finta opět zabrala. Tentokrát ve čtvrtek 9. srpna kolem půl desáté dopoledne v Žitomířské ulici v Českém Brodě.

„V uvedené době přijel k domu automobil černé barvy, ze kterého vystoupila silnější žena, bílé pleti ve věku okolo 30 let, která před domem poškozené seniorce sdělila, že jí veze tisíc korun jako přeplatek za elektřinu," popisuje mluvčí kolínských policistů Věra Žídková.

Žena vezoucí smyšlený přeplatek se vloudila do domu starší ženy pod záminkou, že má pouze pětitisícovou bankovku a potřebuje vrátit zpět. V nestřeženém okamžiku odcizila z volně položené peněženky 20 tisíc.

Za letošní rok je to podle policistů na Kolínsku už sedmý podobný případ s legendou přeplatku.  Policie žádá případné svědky o pomoc při hledání možných pachatelů českobrodského případu.

Popis pachatelů

Žena: věk kolem třiceti let, mluvila česky, silnější postavy, bílé pleti, světlejší vlasy svázané do drdolu, kulatější obličej, na sobě růžové tričko.

Muž ve vozidle – řidič: mladší vzhled, věk kolem pětadvaceti let, bílé pleti, mluvil česky, na hlavě nasazenou bílou kšiltovku.

Policie prosí veřejnost o podání jakýchkoli informací vedoucích ke ztotožnění pachatelů na telefon  974 874 457, 479 či 158.

Kolínský deník

17.08.12 Z města

Komentáře:

  1. [1] FM 89-24-88-1.i4g.tmcz.cz

    Je to hnus a takovým bych sekal pazoury u samého krku, jedna věc mě ale překvapuje- to už se může psát barva pleti pachatelů?M

    20.08.12, 20:19:01
  2. [2] Podlipanak ho246.net.msc-net.cz

    Protože to byla barevná vyjímka, tak se to psát může :-(

    20.08.12, 21:03:11

Přidejte nový komentář:přihlásit Facebookem


Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist