Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 580 let

Aktuality - Z města

Buďte připraveni a informováni!

Naštvalo Vás, že vypnuli proud, nejde plyn nebo neteče voda a Vy jste se to nedozvěděli včas? Zaregistrujte se na www.cesbrod.cz a budete dostávat informace z města elektronickou poštou. Je to jednoduché, na titulní stránce v levém sloupci zmáčkněte tlačítko "Zasílání důležitých informací". Po otevření stránky vyplníte svůj e-mail a kliknete na tlačítko "PŘIDAT E-MAIL". 

V tuto chvíli již službu newsletteru využívá přibližně 120 lidí. Stejně jako oni i Vy se můžete dozvídat nejen o plánovaných výlukách či haváriích, ale i podrobnosti o době trvání, náhradním zásobování a případných dalších záležitostech spojených s konkrétní událostí. Tento typ informací uveřejníme samozřejmě v případě, že nám daná společnost dá včas avízo.

Též Vás budeme informovat o důležitých městských kulturních a společenských akcí. Okamžitě se dozvíte, když město vypíše nějaké výběrové řízení a bude hledat uchazeče na volná místa. Neziskové organizace, pořadatelé akcí či vlastníci domů v památkové zóně získají do svých počítačů potřebné dokumenty k vyplnění žádostí o podporu hned po vyhlášení příslušné výzvy. V neposlední řadě se dozvíte o odchycených psech.

Poskytování podobných informací bereme jako službu. V žádném případě vás nebudeme obtěžovat komerčními oznámeními. Zaregistrujte se a buďte in.

 

01.03.14 Z města

Přidejte nový komentář:přihlásit Facebookem


Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist