1

Téma: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Vzhledem k již všeobecně známému faktu,že pan Jakub Nekolný opouští od příštího roku řady ODS,dovolím si zde položit otázku,zdali také také odstoupí ze zastupitelstva (respektive z funkce starosty) kam byl za ODS zvolen?

2

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Velmi se mi líbí vaše informovanost, protože o tom, že opouštím ODS zatím ještě nevím ani já sám.

3

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Vzhledem k Vašemu vyjádření (Jelikož již necítím elementární podporu od svých nejbližších, musí jít mé politické i pracovní ambice stranou. Mrzí mě, že nebude možné pokračovat v další práci a navázat na 12 let, kdy jsem panu Fischerovi kryl záda a dalších 8 let pracoval v pozici starosty města. Myslím, že se toho za tu dobu hodně podařilo. Osobně Vás mám rád a nechci, abychom si sebe navzájem přestali vážit. Proto mi nezbývá, než od příštího roku opustit řady členů ODS. Je mi jasné, že za této situace ani mé jméno nebude na kandidátce této strany pro příští komunální volby figurovat.) je skutečnost,že nevíte,že opouštíte řady ODS špatnou zprávou pro všechny občany,které zastupujete..

4

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Prosím, nechte nám čas, abychom si některé věci prodiskutovali. Veřejnost se jistě vše včas dozví.

5

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Ráda bych znala skutečnou identitu autora příspěvku označeného jako "Kolar1967"ze kterého jsem se dozvěděla,  že pan starosta snad chce na svoji funkci rezignovat !!!
Jak autor dospěl k tomuto závěru ?? Copak může pan starosta jen tak složit funkci, když dostal důvěru občanů ve volbách?
A už vůbec nelze mluvit o odvolání. Je snad autor jasnovidec ? Vždyť za působení pana starosty Nekolného začalo město konečně vzkvétat. Nelze tedy souhlasit s tím, aby pan starosta uvolnil svoji funkci. Musí překonat blbou náladu a bojovat ! Občané jistě nechtějí, aby se vrátily časy nečinnosti tak, jak, tomu bylo za předchozích vedení města. Osobně panu starostovi Nekolnému přeji do nového roku hodně sil, ať se mu daří a s  příspěvky od "jasnovidce Kolar1967" se již nesetkává.

6

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Milada.Fousova napsal:

Ráda bych znala skutečnou identitu autora příspěvku označeného jako "Kolar1967"ze kterého jsem se dozvěděla,  že pan starosta snad chce na svoji funkci rezignovat !!!
Jak autor dospěl k tomuto závěru ?? Copak může pan starosta jen tak složit funkci, když dostal důvěru občanů ve volbách?
A už vůbec nelze mluvit o odvolání. Je snad autor jasnovidec ? Vždyť za působení pana starosty Nekolného začalo město konečně vzkvétat. Nelze tedy souhlasit s tím, aby pan starosta uvolnil svoji funkci. Musí překonat blbou náladu a bojovat ! Občané jistě nechtějí, aby se vrátily časy nečinnosti tak, jak, tomu bylo za předchozích vedení města. Osobně panu starostovi Nekolnému přeji do nového roku hodně sil, ať se mu daří a s  příspěvky od "jasnovidce Kolar1967" se již nesetkává.

Asi bych doporučil paní Fousové v roce 2018 a dalších lépe a pozorněji sledovat vlákno. Podle ní "jasnovidec Kolar1967" rozhodně neuvádí, že pan starosta chce rezignovat, ale ptá se zda je tato varianta možná v případě jeho odchodu z ODS. "Jasnovidec Kolar1967" dále uvádí citaci výroku, jehož původ neznám, ale který ani pan starosta nepopírá. Není jasný tedy pouze důvod požadavku na zveřejnění identity člena Kolar1967, který položil dotaz panu starostovi, nikoliv paní Fousové. Možná k tomu mohl využít osobní kontakt, a ne Diskusi města ČB, ale i to je jeho věc. Osobně přeji každému do nového roku 2018 jen vše hezké. Paní identitě Fousové pak ještě více rozvahy a tolerantnější přístup k ostatním.

Born stupid? Try again!

7

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Hezký den všem,

citovaný výrok nepopírám, neboť se jedná o mé vlastní vyjádření směřující k členům místního sdružení ODS. Otázka na identitu autora příspěvku není vůbec od věci. Jestliže je totiž členem místního sdružení, pak se celou záležitostí budeme zabývat na naší čtvrteční schůzce a před tím dělat jakékoliv závěry je předčasné. Ovšem zda-li členem ODS Český Brod není, pak tato zpráva jemu nepatřila a neměl žádné právo ji na tomto místě a ani nikde jinde zveřejnit. Ale stalo se a mě potěšila podpora, které se mi dostalo. Opravdu nám dejte ještě chvilku času, brzy se dozvíte, jak jsme se dohodli dále postupovat.

Přidávám se k Pivasovi a přeji vám všem vše dobré v novém roce 2018.

8

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Dobrý den,
ráda bych reagovala na "doporučení" od pisatele označeného jako Pivas, abych "lépe sledovala vlákno". Zřejmě si myslí, že jsem nepochopila co napsal pan Kolar1967.
  Ano, nesledovala jsem "vlákno" protože mě překvapil silně nestandartní způsob zveřejnění informace, která byla vyslovena za zavřenými dveřmi. Vždy totiž, kam sahá moje paměť, alespoň mezi slušnými lidmi, platila zásada, že informace za zavřenými dveřmi se nezveřejňuje. Natož na diskusním fóru města ! A to bez vyjádření zúčastněných osob a potvrzení její pravosti informace.
Pokud toto nastane, potom nelze situaci hodnotit obvyklým způsobem, tj. dle Vašeho vyjádření "po vlákně", ale naopak je nutné sledovat "postranní vlákénka". Tudíž lidově řečeno "čeho chtěl pisatel Kolar1967 docílit tímto zveřejněním" ?
Proto v této nestandartní situaci jsem cítila potřebu vyjádřit panu starostovi Nekolnému podporu.
V příspěvku mě doporučujete pozorně "sledovat vlákno"- ano, budu jej sledovat, včetně "postranních vlákének". Dále mi doporučujete více rozvahy a tolerantnější přístup. Toto jsem si již předsevzala při přípitku na Nový rok !
Myslím si však, že přání rozvahy a tolerance jste měl přednostně adresovat pisateli Kolar1967.
I já Vám přeji hodně rozvahy v novém roce.

9

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Děkuji za obě Re:, díky kterým jsem se dozvěděl, že se jednalo o interní informaci pro členy MS ODS. Plně proto chápu, že by pan starosta rád znal identitu člověka, který zveřejňuje interní informace určené pouze pro kolegy z ODS. Cením si i toho, že na rozdíl od některých "nepotrefených" se staví k problému bez emocí, vášní, ale věcně a s noblesou. Ke druhému Re: se netřeba vyjadřovat. Hovoří samo za sebe. Bez noblesy, se zjevným pocitem ukřivděného ega. Vzhledem k nově nabyté informaci se ale připojuji k myšlence, že v daném případě bych více rozvahy, tolerance a hlavně serióznosti přál panu Kolarovi1967.

Born stupid? Try again!

10

Re: Možné změny v zastupitelstvu a ve funkci starosty

Dobrý den,tato část fóra se jmenuje Otázky na zastupitele a pohledem na začátek vlákna zjistíme,že to opravdu začalo prostou otázkou na zastupitele,na kterou šlo odpovědět ANO/NE. Pan starosta ale neobratně zamlžil a naběhl si na úder pod pás. Volání po identitě je zbytečné,pokud toto fórum umožnuje anonymní vkládání příspěvků,je třeba s takovými věcmi počítat a nebo změnit podmínky užívání fóra. Další věcí je,že již před vánoci šla úřadem i městem fáma/nefáma o vystoupení pana starosty z ods,jeho kandidatuře s topkou,vše zřejmě vyvolané zprávou,kterou původně poslal asi jen v rámci ods a která se jen v ods neudržela.Je zjevné,že na tomto šprochu je pravdy trochu a mlžení jen přispívá k šíření nejistoty a nervozity jak na úřadě,tak ve městě.