21

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

VK, modří již vědí

22

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Pivasi, rozesmál jste mě.Naprosto nechci panu starostovi křivdit, jen jsem chtěla upřesnit, o čem je řeč.Jenže vaše vysvětlení vyznívá fakt divně(jako by měl pan starosta nehezké dětství, což jistě neměl).

23

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

No pravda, pan profesor mi teda taky vždycky přišel tak trochu spíš jako paní profesorka, aprobace lyžování-tenis... Ale nechci, aby to ode mně vyznělo zle a levicově.

24

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Trošku se ta debata dostává jinam, než původně měla směřovat smile Tak jen připomínám původní dotaz: budou skácené borovice něčím, pokud možno symbiózyschopným, výhledově nahrazeny?

25

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Jakub Nekolný napsal:

Nejde o moc dlouhou cestu, která ale slouží velkému množství lidí. Na poradě jsme se dohodli, že se pokusíme sehnat peníze na celkovou rekonstrukci a v co nejkratší době chodník i přístup ke garážím opravíme.

Přeji hezký víkend

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak se vyvíjí situace ohledně opravy komunikace? V žádném zápisu z Rady ani Zastupitelstva jsem nenašla zmínku, že by se o tomto problému už jednalo, možná jen špatně hledám, a tak se raději ptám zde. Děkuji

26

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Blanchetka napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Nejde o moc dlouhou cestu, která ale slouží velkému množství lidí. Na poradě jsme se dohodli, že se pokusíme sehnat peníze na celkovou rekonstrukci a v co nejkratší době chodník i přístup ke garážím opravíme.

Přeji hezký víkend

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak se vyvíjí situace ohledně opravy komunikace? V žádném zápisu z Rady ani Zastupitelstva jsem nenašla zmínku, že by se o tomto problému už jednalo, možná jen špatně hledám, a tak se raději ptám zde. Děkuji

Dobrý den,
i mě zajímá kdy bude chodník opraven. Děkuji

27

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Blanchetka napsal:
Jakub Nekolný napsal:

Nejde o moc dlouhou cestu, která ale slouží velkému množství lidí. Na poradě jsme se dohodli, že se pokusíme sehnat peníze na celkovou rekonstrukci a v co nejkratší době chodník i přístup ke garážím opravíme.

Přeji hezký víkend

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak se vyvíjí situace ohledně opravy komunikace? V žádném zápisu z Rady ani Zastupitelstva jsem nenašla zmínku, že by se o tomto problému už jednalo, možná jen špatně hledám, a tak se raději ptám zde. Děkuji

Dobré ráno, ještě jednou připomínám svůj dotaz. Viz. výše

28

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Zatím jsme ve stádiu pořizování projektové dokumentace, jakmile ji budeme mít, projektovou částku na rekonstrukci zařadíme do rozpočtového opatření. Věřím, že opravu cesty můžeme stihnout ještě v letošním roce.

29

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

Jakub Nekolný napsal:

Zatím jsme ve stádiu pořizování projektové dokumentace, jakmile ji budeme mít, projektovou částku na rekonstrukci zařadíme do rozpočtového opatření. Věřím, že opravu cesty můžeme stihnout ještě v letošním roce.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak se vyvíjí situace s opravou cesty? Už je hotová projektová dokumentace? Popř. už víte, kdy oprava proběhne? Předem děkuji za odpověď.
Ještě přidám prosbu na technické služby(?) bylo by možné opravit lampy v ulici Roháčova v místech, kde se kříží s ulicí Rokycanova - minimálně dvě lampy vedle sebe tam nesvítí a je tam dost tma...děkuji

30

Re: Jezera na sídlišti a kácení stromů

světlo v Roháčově ulici bude dnes opraveno
Ing. Miroslav Kruliš