31

Re: Obchody, služby do 17h:-(

ProtiBrodak napsal:

Ty jdi někam a nakup si v Praze stejne mate vyhodu jezdi vam to po pul hodnině furt to nechapu( Nevim koho a nebo co jste za to zaplatili...Hnus velebnosti!

Ačkoliv zima neskončila a medvědi spí, magor už se probudil ze zimního spánku.

Born stupid? Try again!

32

ProtiBrodak napsal:

Ty jdi někam a nakup si v Praze stejne mate vyhodu jezdi vam to po pul hodnině furt to nechapu( Nevim koho a nebo co jste za to zaplatili...Hnus velebnosti!

To byla sakra krátká hospitalizace, nejspíš se šetří už i na psychiatrii, léčba evidentně nezabrala :-(

33 Naposledy upravil: marguerite (08.09.2013 22:11:10)

Zdravím, píšu vám z jiného pohledu. Otevřela jsem před pár měsíci v Brodě prodejnu a právě s tím, že určitě ne jen do 17hod a ne od 9 nebo 10hod. Tak jsem takhle fungovala 3měsíce od 8 - 18:30,ale bylo to k ničemu. Většina lidí v Brodě je naučeno, že po 17 je město "městem duchů". Ráno jsem si říkala, že to bude fajn pro maminy co jdou na 8 s dětma do školky-školy a můžou se rovnou stavit a pak pro ty co končí později a procházejí cestou domů. No a víte co do 10 rána pomalu ani noha a v 16:30 poslední zákazník minimálně se stane, že ještě někdo přijde těsně před 17hodinou sad Takže už funguji od 9 do 17 jako všichni kolem mě a myslela jsem na vás, ale..... taky je pravda,že nemám potraviny wink

34

Bohužel, tohle město s tímto starostou přestává být pro mladší lidi zajímavé. Možná vyhovuje důchodcům a našim Brodským bezdomovcům.
Nám ale Vetnamské zboží nestačí, zásadně šunt, nekupuji.
A pro lidi kteří v Brodě nepracují ve městě není nic. Tak už hledám bydlení ve větším městě, než je tahle myší díra. Je mi líto.

35

To je kazdopadne chyba zdejsiho starosty a v okolnich mestech se nachazi plno znackovych obchodu s non-stop provozem wink
Nezbyva nez vam poprat hodne stesti...

36

marguerite napsal:

Zdravím, píšu vám z jiného pohledu. Otevřela jsem před pár měsíci v Brodě prodejnu a právě s tím, že určitě ne jen do 17hod a ne od 9 nebo 10hod. Tak jsem takhle fungovala 3měsíce od 8 - 18:30,ale bylo to k ničemu. Většina lidí v Brodě je naučeno, že po 17 je město "městem duchů". Ráno jsem si říkala, že to bude fajn pro maminy co jdou na 8 s dětma do školky-školy a můžou se rovnou stavit a pak pro ty co končí později a procházejí cestou domů. No a víte co do 10 rána pomalu ani noha a v 16:30 poslední zákazník minimálně se stane, že ještě někdo přijde těsně před 17hodinou sad Takže už funguji od 9 do 17 jako všichni kolem mě a myslela jsem na vás, ale..... taky je pravda,že nemám potraviny wink

Mohu se zeptat, co prodáváte, když ne potraviny?