Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 580 let
Budoucí akce všechny
Newsletter

Odebírané oblasti:Základní kontakty

Město Český Brod

náměstí Husovo 70
282 01 Český Brod
IČ: 00235334
DIČ: CZ00235334
Banka: 9294910237/0100

Telefon: 321 612 111
Fax: 321 612 201
Dat. schr.: jgqbsve
E-mail:
cesbrod@cesbrod.cz
E-podatelna:
epodatelna@cesbrod.cz

Budova 1
náměstí Husovo 70

282 01 Český Brod

Budova 2
nám. Arnošta z Pardubic 56

282 01 Český Brod

Úřední hodiny:
pondělí 8 - 11, 12 - 17:00
úterý 8 - 11 
středa 8 - 11, 12 - 17:00
(v jiné dny po dohodě)

Provozní hodiny podatelna, pokladna, CzechPoint:
pondělí 8 - 11, 12 - 17:00
úterý 8 - 11, 12 - 14:30
středa 8 - 11, 12 - 17:00
čtvrtek 8 - 11, 12 - 14:30
pátek 8 - 11, 12 - 13:00
E-mailový formulář

Výsledky hledání

Toulavá kamera

http://toulavakamera.ct24.cz/Tuto neděli 28. 6. 2009 bude vysílat ČT1 v pořadu Toulavá kamera od 10:00 jednu reportáž od nás - a to z vrchu Klepec nedaleko Českého Brodu na Kolínsku. Pokud se chcete podívat, co je tam k vidění - podívejte se již teď ZDE nebo ZDE. Závěr reportáže bude patřit kostelu sv. Petra a Pavla v Přišimasech - Horce ZDE.

Takže pokud budete tuto neděli trávit čas u oblíbených pořadů Toulavá kamera a Objektiv, v obou se objeví naše reportáže.

Roman Šulc

Modernizace kamerového bodu v ulici 28. října

Modernizace kamerového bodu v ulici 28. října

V rámci postupné modernizace kamerového systému města byl modernizován kamerový bod v ulici 28. října. Zastaralý analogový bezdrátový spoj byl nahrazen digitálním a instalována digitální otočná PTZ IP speed dome kamera s rozlišením HD 720p. V letošním roce máme v plánu ještě modernizaci kamerového bodu na náměstí Arnošta z Pardubic čp. 56.

Toulavá kamera - neděle 8.2. 2009 v 10.00 hodin

Toulavá kameraUž podruhé se v nejkratším měsíci roku vypravíme na šest zajímavých míst naší země. Kam vás pozveme tentokráte? Třeba do Českého Brodu, do pražského muzea kávy či do Beskyd do obce Bílá.

První pozvánka nás zavede do Českého Brodu. Pokud máte pocit, že by vás tohle nevelké město na Kolínsku nemělo čím zaujmout, pak jste na omylu. Město bývalo původně trhovou osadou na Trstenické stezce. Městská práva získala osada ve druhé polovině 13. století díky biskupovi Janu III. z Dražic. Proto se taky nějakou dobu jmenovalo Biskupský Brod. Dlouhou historii ve městě připomíná cela řada pamětihodností. Třeba staré pevné hradby nebo zvonice ze 16. století. Nahlédnout ovšem můžete i do středověkého podzemí. A to jsme ani zdaleka nevyjmenovali všechna zajímavá místa.

Peněz si užíval pouze měsíc, pak nad ním spadla klec

Komerční bankaSbalit prachy a zmizet. To je obvyklá strategie zlodějů.  

Ale jenom málokdy má dlouhodobě šťastný konec. A ani tentokrát se premiéra perfektního zločinu nekonala. Ukradených peněz si totiž užíval jenom měsíc. Pak nad ním spadla klec a přišli na něj.
Jak jsme vás informovali, dne 10. ledna vstoupil do českobrodské Komerční banky zloděj. Obličej měl zakrytý šátkem a v ruce pistoli, kterou mířil na pokladní a dožadoval se finanční hotovosti. Ta mu vydala peníze, které si uložil do igelitové tašky a zmizel z místa činu. Jenže bezpečnostní kamera pořídila snímky pachatele.
Právě ty dovedly kriminalisty k nalezení maskovaného lumpa. „Fotografie pachatele pořízené z uvedeného kamerového záznamu byly zveřejněny ve sdělovacích prostředcích,“ řekla Věra Žídková, mluvčí kolínských policistů.Na základě poznatků od občanů byl dopaden devětatřicetiletý muž z Kutnohorska, který se ke svému činu doznal. „Dne 7. února 2011 bylo zahájeno trestní stíhání pro zločin loupež,“ uvedla Věra Žídková.
Zloděj nyní čeká ve vazbě, dokud se nerozhodne o jeho dalším osudu. Za ozbrojené přepadení mu hrozí až deset let pobytu za mřížemi.
Jakub Šťástka - Kolínský deník

Toulavá kamera v Českém Brodě

Toulavá kameraVideoreportáž

Nedělní toulání s kamerou začneme nedaleko Prahy v Českém Brodě. Město leží východně od Prahy na rozhraní středního Polabí a předních výběžků Středočeské vrchoviny a patří mezi nejstarší česká města.

Jako trhová osada bylo založeno pravděpodobně pražským biskupem Janem I. (1134 - 1139) na jedné z nejdůležitějších zemských stezek - Trstenické, která spojovala Prahu s jižní a východní Evropou. Nová trhová osada s románským kostelíkem sv. Gotharda a prostorným tržištěm vznikla na mírném návrší nad brodem přes potok Šemberu, kde stála zřejmě také biskupská celnice. Pak pravděpodobně v roce 1268 povýšil pražský biskup Jan III.

Zloděje zachytí kamera - článek z MFD

kamerový systém

V Českém Brodě se rozhodli monitorovat drobné zloděje a prodejce drog kamerovým systémem

Český Brod - Kapesní krádeže, okrádání starých lidí nebo prodej drog v ulicích, to vše v posledních letech tíží obyvatele Českého Brodu. Naději na bezpečnější pohyb v ulicích sedmitisícového města vidí v nových pouličních kamerách, které budou od září monitorovat centrum.

Aby byl Český Brod hezčí

Vážení obyvatelé Českého Brodu.

Díky své práci na odboru životního prostředí a zemědělství zdejší radnice se pohybuji po městě a okolí a občas mne napadá, zda nejsme tak trochu apatičtí ke stavu prostředí v němž žijeme. Samozřejmě, občas nás každodenní problémy přitlačí k zemi tak, že jsme vděční za chvilku odpočinku, jsou však i chvilky, kdy nás z této letargie probudí sluníčko, zpěv ptáků, krásná příroda a nastávají okamžiky, kdy máme elánu na rozdávání a chceme měnit svět.

A právě jaro je, alespoň si myslím, ten správný okamžik, kdy z nás spadnou chmury krátkých dnů a máme elánu trochu navíc. Připomněl jsem si těsně předrevoluční čas, kdy v Kolíně parta mladých lidí „pořádala“ několik ročníků fotosoutěže „Nešvary města Kolína“. Obyvatelé města měli možnost nafotografovat „nešvary“, které se jim nelíbily a fotografie předat organizátorům, kteří z došlých fotografií posléze uspořádali výstavu. Efekt této akce byl jednak v probuzení zodpovědných funkcionářů (někdy bylo probuzení až příliš bouřlivé), jednak mohli kolíňáci veřejně projevit svoji nevoli s nepořádkem ve městě.

Rock for people 2005 - 3. až 6. července 2005

Ceny vstupného pro obyvatele Českého Brodu a přilehlých obcí

Třídenní permanentka 300 Kč
Jednodenní vstupenka 170 Kč

www.rockforpeople.cz

rockfp

Jako pořadatelé tohoto hudebního festivalu jsme se rozhodli věnovat všem občanům Českého Brodu a přilehlých obcí pomyslný dárek za jejich velkorysý přístup, který již několik let vůči festivalu prokazují. Pro občany těchto obcí bude výrazně (tj. o více než 60% oproti běžným cenám) zlevněno vstupné na festival, a to jak vstupenky na jednotlivé dny, tak i třídenní permanentka.

O čem jednalo zastupitelstvo

28. zasedání městského zastupitelstva

Zázrak?! V zasedací místnosti bylo takřka plno. Návštěvníků z řad obyvatel města přišlo více než obvykle, leč výsledný dobrý dojem z obsazenosti v části pro diváky kazí trochu fakt, že nemálo míst zaplnili představitelé společností, ucházející se o provozování Nemocnice s poliklinikou v Českém Brodě.

Výstavba řadových rodinných domů v Českém Brodě

Zahájen prodej a rezervace na výstavbu nových nízkoenergetických řadových domů v Českém Brodě

domky

Řadové domy od 4 + kk - 90 m2 až po dvougenerační. Pozemky k řadovým domům od 210 m2, krajní větší. Kompletní zasíťování pozemků - voda, plyn, elektřina, kanalizace, telefon (Český telecom), kabelová televize (TV, internet, telefon, vč. možnosti připojení k PCO).

Svatováclavský běh a Českobrodská padesátka 2005

Klub Českých turistů

Oddíl triatlonu TJ Slavoj Český Brod uspořádá ve středu dne 28. září 2005 v českobrodském parku a v okolí Pivovarského rybníka 4. ročník akce „Svatováclavský běh“ .

Odbor Klubu českých turistů uspořádá v sobotu dne 1. října 2005 „předjubilejní“ 39. ročník dálkového pochodu a poprvé i cykloturistickou jízdu „Českobrodská padesátka“.

Výstavba oplocení v městském parku

Oznamujeme Vám, že v městském parku - Jiráskovy sady v Českém Brodě se bude provádět výstavba oplocení kolem dětského hřiště. Zahájení prací bude v pondělí 22.srpna 2005. Žádáme, aby občané nevstupovali na staveniště z důvodu nebezpečí úrazu.

Budoucnost vlakového nádraží

Nádražní budova

Vlakové nádraží v Českém Brodě kdovíjakou krásou zrovna neoplývá. Výpravní budova není v zrovna nejlepším technickém stavu, na čemž se nemalou měrou podepsali vandalové a zanedbání údržby (včetně běžného úklidu) v minulých letech. Bez přehánění ostudný je stav podchodu a zadního východu z nádražní budovy, kde oprýskanou omítku zdobí všelijaké výtvory sprejerů okořeněné nápisy ve velmi lidové češtině. Vestibul také nepůsobí na cestující veřejnost nijak příjemným dojmem a na nádražní WC se zřejmě odváží jen ty nejotrlejší povahy.

Budou si mít kde hrát?

Pískoviště v parku

Byli jste se již podívat na pískovišti vedle radnice? Pohled to není nikterak půvabný. Houpačky rozbité a rezavé, v zarostlém pískovišti se povalují nedopalky a odpadky kolem laviček již také asi bohužel nikoho nepřekvapí. Mnohé z nás při takovém pohledu asi napadne, jak že se to jenom Technické služby starají o údržbu. A někteří z nás si možná i vzpomenou na existenci vyhlášky Ministerstva zdravotnictví upravující kvalitu písku na dětských pískovištích.

Výstava Jan Koula - významný český architekt

sokolovna

Z Národního technického muzea v Praze bude převzata výstava, jež představí život a dílo významného českého architekta, malíře a spisovatele. Jan Koula je úzce spjat s Českým Brodem, ve kterém se narodil a je architektem i několika českobrodských budov. Výstava se uskuteční v rámci Dnů evropského dědictví k 150. výročí umělcova narození a záštitu převzal prof. ing. Jiří Witzany DrSc. rektor Českého vysokého učení technického v Praze.

Slavnostní otevření se uskutečnilo 13. září a výstava je otevřena v Podlipanském muzeu v Českém Brodě do neděle 30.10.2005 a to od úterý do pátku 900 - 1200 a 1230- 1600 a v sobotu a neděli od 1200 do 1600.

Rozestavěná poliklinika - důvodová zpráva do Zastupitelstva města

poliklinika

Jedním z bodů programu na 30. zasedání Zastupitelstva města Český Brod byl návrh na schválení vyhlášení záměru na prodej rozestavěné polikliniky v areálu nemocnice Český Brod.

Poliklinika je součástí nemocnice, již patnáct let je nedostavěná a chátrá. O objekt má však zájem jeden z budoucích nájemců nemocnice, ten tu plánuje vybudovat zázemí pro polikliniku a rehabilitaci.

Podrobnosti v článku.

Měření rychlosti ve městě

městská policie

Vážení řidiči,

oznamujeme Vám, že od 3. října bude Městská policie Český Brod za asistence Policie ČR provádět měření rychlosti v katastru města Český Brod. Proto vás chceme upozornit na dodržování maximální rychlosti 50 km/h v obci, rychlosti 30 km/h v dopravní zóně (centrum města) a rychlosti 20 km/h v obytné zóně (sídliště). V případě překročení maximální rychlosti se vystavujete možnosti blokové pokuty do výše 2.000 Kč.

14.09.2005 komentář: 1 Z města

4. ročník akce SVATOVÁCLAVSKÝ BĚH

sportovec

Oddíl triatlonu TJ Slavoj Český Brod pořádá dne 28. září 2005 (středa) 4. ročník akce SVATOVÁCLAVSKÝ BĚH.

Místo startu: Český Brod - park, u hráze Pivovarského rybníka.

Starty: 28. září 2005 (středa) od 14:00hodin.

Startovné: Děti a mládež – 5 Kč,  Dospělí – 20 Kč.

Tratě: Budou vytýčeny v prostoru parku a v okolí Pivovarského rybníka.

Prezentace: 28.9.2005 od 13:00 hod. u hráze Pivovarského rybníka (před prodejnou PRO-DOMA) - ukončení 10 minut před startem příslušné kategorie.

Novinka ve fotogalerii

Nové fotografie v sekci Fotogalerie. Takto vypadal komín českobrodského cukrovaru před odstřelem dne 10. září 2005.

komin

Prohlédněte si několik dokumentárních fotografií z odstřelu cukrovarnického komínu, který dlouhá desetiletí vévodil českobrodskému cukrovaru. Jeho odstraněním pokračuje demolice bývalého cukrovaru, aby uvolnil místo další výstavbě dopravní i obchodní infrastruktuře v této zóně.

Krátkodobé omezení provozu městského úřadu

Oznamujeme občanům, že v úterý 18.10.2005 a ve středu 19.10.2005 je z důvodu povinného školení zaměstnanců Městský úřad Český Brod uzavřen a úřední den ve středu dne 19.10.2005 se ruší.

Pokladna a podatelna městského úřadu zůstává v provozu v úterý 18.10.2005 v době od 8,00 do 11,00 a od 12,00 do 14,00 hodin a ve středu od 8,00  do 11,00 a od 12,00 do 17,00 hodin beze změn.

Děkujeme za pochopení.

Jaroslav Brom - tajemník městského úřadu     

Nieuwegeinští symfonici v Českém Brodě

NAS

Dne 18. října přijíždí na pozvání společnosti Vox Bohemicalis Nieuwegeinský symfonický orchestr NAS – Holandsko předvést svůj koncertní repertoár. Na koncertu od 19.30 v kostele sv. Gotharda uslyší posluchači skladby J. Brahmse A. Coplanda, J. Andriessena a  G. Rossiniho. Sólistou večera  bude český klarinetista Robert Pacourek. Spolupořadatelem koncertu je Základní umělecká škola Český Brod a agentura Or-fea.

web orchestru: www.nasnieuwegein.nl

Uzavírka silnice Praha - Kolín

Upozorňujeme občany, že od zítřka tj. 2. listopadu až do 20. listopadu 2005 by měla být úplně uzavřena silnice I/12 Praha - Kolín od čerpací stanice Benzina až po křižovatku se silnicí na Přistoupim. Důvodem uzavírky je oprava povrchu vozovky a sanace příčných trhlin. Objížďka pro osobní dopravu do 3,5 t a autobusy povede přes Český Brod. Nákladní doprava by měla být z obou směrů svedena na kutnohorskou silnici. Dodržování povolené tonáže bude kontrolovat Městská policie. O uzavírce rozhodl s konečnou platností krajský úřad až dnes, proto jste nemohli být dříve informováni.

Děkujeme za pochopení

01.11.2005 komentář: 1 Z města

Informace Odboru vnitřních věcí k výměně občanských průkazů

obcanka

Státní občané České republiky jsou povinni provést výměnu občanských průkazů bez strojově čitelných údajů vydaných:

 • do 31. prosince 1994, za občanské průkazy se strojově čitelnými údaji nejpozději do 31. prosince 2005.
 • do 31.prosince 1996, za občanské průkazy se strojově čitelnými údaji nejpozději do 31. prosince 2006.
 • do 31. prosince 1998, za občanské průkazy se strojově čitelnými údaji nejpozději do 31. prosince 2007.
 • do 31. prosince 2003, za občanské průkazy se strojově čitelnými údaji nejpozději do 31. prosince 2008.

Drakiáda

drakiada

Dovolujeme si Vás pozvat na DRAKIÁDU, která se uskuteční ve čtvrtek 17.11.2005 od 14:00 na hřišti u 1. ZŠ Český Brod. Na Vaši návštěvu se těší členové 7. skautského střediska „Ing. L. Nováka“ Český Brod.

Českobrodský vánoční strom a Adventní pochod světýlek

Zvonice

Občanská sdružení Magráta a Leccos zvou všechny malé i velké :

 • Na adventní výtvarnou dílnu Lampióny a ozdoby na Českobrodský vánoční strom. Dílna se koná v pondělí 21. listopadu od 1300 - 1700 hodin, v klubu Zvonice. Budeme společně vyrábět lampiony a světýlka na páteční lampiónový průvod a ozdoby, které se zavěsí na slavnostní vánoční strom v Českém Brodě. Materiál, nástroje, občerstvení a dobrá nálada jsou zajištěny.
 • Na lampiónový průvod Adventní pochod světýlek v pátek 25. listopadu 2005. Sraz s lampiony před radnicí v Českém Brodě v 1700 hodin. Průvod půjde s hudebními zastávkami kolem centra města k ozdobenému vánočnímu stromu na náměstí. Závěr bude patřit pěveckému souboru VOX BOHEMICA a slavnostní řeč přednese starosta města pan Jaromír Fischer.

Koncert duchovní hudby

vox

Společnost Vox Bohemicalis a Základní umělecká škola Český Brod si Vás dovolují pozvat na Koncert duchovní hudby k oslavě sv. Cecílie, který se uskuteční 22. listopadu 2005 od 19:30 hodin v kostele sv. Gotharda v Českém Brodě. Posluchači uslyší skladby Mozarta, Hindemitha, Vivaldiho a Haydna.

Zábor veřejného prostranství

Vážení spoluobčané,

Obracím se na Vás na všechny, kteří jste majiteli a vlastníky nemovitostí, na podnikatele vlastnící nebo provozující podnikatelské objekty v našem městě, ale i na ty,  kteří v našem městě zřizují a provozují stánkový prodej nebo používají pojízdných nebo přenosných prodejních, zábavních a podobných zařízení.

14. ročník soutěže Českobrodská tlačenka

tlacenka

CTK ACRF 11 Vás zve na 14. ročník soutěže Českobrodská tlačenka, která se bude konat v sobotu 3. prosince 2005 v prostorách českobrodské sokolovny. Od 7.00 do 9.00 se budou přijímat vzorky (min 500 g). Samotná soutež začíná v 9.30. Jako doprovodný program bude hrát skupina Syntéza. Vstupné je symbolických 10 Kč. Vice informací ziskéte u ředitele tlačenky Jaroslava Cmírala na mob. 723 378 858. Tlačence zdar!

Přerušení dodávky vody

Dovolujeme si Vám oznámit přerušení dodávky pitné vody 8.12.2005 od 800 hod. do 1700 hod. v ul. Palackého (od křižovatky s ulicí Tuchorazská do křižovatky s ulicí Žižkova), Tuchorazská, Jeronýmova, K Dolánkám, Na Bělidle, Fügnerova, Sokolská, Bezručova, Svatopluka Čecha, Boženy Němcové v Českém Brodě z důvodu výměny sekčního šoupěte na vodovodním řadu v ulici Palackého. Po obnovení dodávky vody může dojít k přechodnému zakalení vody.

S pozdravem Václav Hovorka - vedoucí provozu Český Brod

Taneční večer a Adventní koncert

ilustrační foto

Základní umělecká škola Český Brod všechny srdečně zve na:

 • Taneční večer s žáky třídy paní učitelky Evy Koberové 14. prosince 2005 v 1700 hod. v divadle J.K. Tyla.
 • Adventní koncert žáků ZUŠ 20. prosince 2005 v 1700 hod. v divadle J.K. Tyla.

Den otevřených dveří na Gymnáziu

gymnázium

Ve čtvrtek 5.1.2006 v 16,30 hodin se koná na Gymnáziu Den otevřených dveří.

Zájemcům o studium /rodičům i žákům/ ve čtyřletém i osmiletém typu studia budou poskytnuty informace o škole, o podmínkách studia i o přijímacím řízení. Široké veřejnosti bude umožněna prohlídka starobylé budovy po rozsáhlé rekonstrukci tělocvičny, šaten pro tělesnou výchovu a sociálních zařízení. Srdečně Vás zve ředitelství školy.

XII. Adventní koncert

Vox

Základní umělecká škola Český Brod a společnost  Vox Bohemicalis pořádají XII.adventní koncert Pro varhany. Unčinkují pěvecký sbor a orchestr Vox Bohemica. Koncert se uskuteční v Kostele sv. Gotharda 22. 12. 2005 od 19.30 hodin. Výtěžek bude použit na opravu kostelních varhan.

Hodnocení uplynulého roku z pohledu starosty města

Vážení občané a návštěvníci oficiálních stránek města,

nastal čas, kdy se hodnotí, co se za uplynulý rok povedlo a kde zůstaly naše představy nesplněny. Podle mého názoru bude rok 2005 určitě patřit k těm velice zdařilým. Už jen samotný fakt, že bylo v tomto roce proinvestováno něco málo přes 55 milionů, má svojí vypovídací hodnotu.silueta

Veselé vánoce a šťastný nový rok 2006

zvonice

Vážení spoluobčané !

Rok 2005 se blíží ke svému konci. Byl to rok plný práce a našeho společného úsilí o stále hezčí a spokojenější život v našem městě. Je proto na místě poděkovat Všem, kteří se na tomto díle podíleli. Dovolte mi popřát Vám všem spokojené svátky vánoční a do nového roku 2006 hodně zdraví a spokojenosti jak v osobním životě, tak i ve svém zaměstnání.

Jaromír Fischer - starosta města

Činnost městské policie za rok 2005

mestska policie
InkasovánoČástka
Blokové pokuty - hotově 216 200 Kč
Blokové pokuty - na místě nezaplacené 79 800 Kč
Parkovací automaty 1 087 521 Kč
Zábor veřejného prostranství 124 880 Kč
Parkovací karty (dopravní zóna)116 175 Kč
Celkem1 624 580 Kč

Časový posun autobusové linky 491: Český Brod, žel. st. - Doubravčice - Mukařov

Na základě obdržených připomínek dochází od 2.1.2006 na lince č. 491 ke zvýšení časové rezervy na přestup na vlaky ČD v Českém Brodě o 4 minuty.
Současné spoje v pracovní den v 5.05, 6.05 a 7.03 hod. z Mukařova pojedou od tohoto termínu o 4 minuty dříve.

Český Brod, žel. st. - Doubravčice - Mukařov (491.xls).pdf

Mukařov - Doubravčice - Český Brod, žel. st. (491do.xls).pdf

OS Leccos Vás zve :

Leccos

OS Leccos Vás zve na výstavu v galerii Šatlava v budově MKIC v Českém Brodě s názvem „Leccos o Leccosu". Výstava věnovaná práci v našem sdružení potrvá od 16.1.2006 -28.2.2006.

OS Leccos - MC Kostička Vás srdečně zve 9.2.2006 od 10.00 hod. na setkání s minikursem věnovanému vázání miminek do šátku s názvem „Děti potřebují být nošeny v šátku“.

OS Leccos - MC Kostička Vás zve :

Leccos
 • Odborná přednáška s pracovníkem ÚP Kolín - čtvrtek  23.2.2006 od 17.00 hod.
 • Přednáška s psycholožkou paní Mgr. Zdenou Červenou - čtvrtek 9.3.2006 od 10.00 hod.  v prostorách MC Kostička ( ve zvonici v parku ).
 • Přednáška s pracovnicemi sociálního odboru MÚ - čtvrtek  23.3.2006 od 17.00 hod. v 1.patře, dveře č.6 v budově MKIC Český Brod, se kterým přednášku pořádáme.

 

Ples Města Český Brod

Ples

Starosta města si Vás dovoluje pozvat na ples Města Český Brod který se koná v sobotu  25. března 2006 od 2000 hodin v českobrodské sokolovně. Hraje skupina Tonik, zpívá Monika Földesová a Oldřich Drahorád.

Vstupné 120 Kč. Bohatá tombola. (1 cena TV přijímač).

Předprodej vstupenek od 6. 3. 2006 v MKIC Nám. Arnošta z Pardubic 1, tel: 321 612 218.

Jaromír Fischer - starosta města

22.02.2006 komentář: 1 Z města

Informace o situaci v českobrodské nemocnici

Nemocnice

Město Český Brod je zřizovatelem a provozuje nemocnici od roku 1991. Vlastníkem budov byl však celou dobu stát a jejich řádnou správu velmi zanedbával, město se pak stalo vlastníkem nemovitostí nemocnice začátkem roku 2005. Následně bylo vyhlášeno výběrové řízení na provozování celého zdravotnického zařízení, do něhož se přihlásili celkem čtyři uchazeči. Výběrové řízení probíhalo až do poloviny června dvoukolově se schválením zadání zastupitelstvem města a prezentací uchazečů na jednání zastupitelstva města.

články z tisku - Kolínský deník:

článek1 , článek2 , anketa.

Maškarní ples – Šibřinky

Šibřinky 2005

TJ Sokol Český Brod srdečně zve v sobotu 11.3.2006 na maškarní ples – Šibřinky, ráz: Cesta kolem světa. Vstupné 120 Kč, masky 100 Kč.

Začátek ve 20.00 hodin v sokolovně, Tyršova ul., hraje Panorama music. Vstupenky lze zakoupit na místě nebo v předprodeji u paní Thomesové, tel. 321 622 910.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2017 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist